We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Dit is dus de echte mini...In een cabriolet. Aantoonbaar van 1e eigenaresse. Deze is voorzien van airconditioning en een navigatie.
Tevens zit er een heel mooi windscherm bij.
Wij hebben de auto helemaal klaargemaakt. Deze kosten berekenen we u door en deze zijn 500 euro. We hebben de auto professioneel laten poetsen, de airco ververst, voorzien van een nieuwe APK en een afleveringsbeurt gegeven.
Totaalprijs is dus 4498 euro. Er wordt geen korting gegeven op deze auto en we willen de auto gewoon rechtuit verkopen. Dus we ruilen uw auto niet in.