
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper S
1.6 Chili cabrio Stoelverwarming, Leder, Metallic, Nette staat.
€ 14.9502014106.542 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 1 februari 2014 |
| APK | 4 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 45.505 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Sinds 2017 zijn wij constant op zoek naar de juiste occasions, door de hoge eisen welke wij stellen bij de inkoop van onze occasions kunnen wij u altijd een een betrouwbaar aanbod van snelle, sportieve en exclusieve occasions aanbieden. Alle door ons aangeboden voertuigen beschikken namelijk over een kloppende onderhoudshistorie, nagenoeg alle opties & accessoires, en uiteraard een kloppende en betrouwbare kilometerstand.
Financial lease:
Bij Hublo cars is het tevens mogelijk om gebruik te maken van financial lease aanbod. Bereken op onze website, www.hublocars.nl eenvoudig uw tarieven of dien gelijk uw aanvraag in. Liever telefonisch contact? ook dit mogelijk door te bellen naar 0546648257
Inruil:
Inruil van uw huidige voertuig is bij Hublo cars uiteraard mogelijk, benieuwd naar wat wij u kunnen bieden voor uit huidige voertuig? Neem dan contact op met onderstaand telefoonnummer.
Garantie:
Vrijwel al onze occasions worden optioneel verkocht met 12 maanden garantie. Wanneer er binnen de garantie periode een defect aan uw voertuig ontstaat wordt deze vakkundig in onze garage verholpen. Hierdoor behoren onverwacht hoge reparatie kosten tot het verleden. Slijtage en aanbouwdelen uitgezonderd. Kijk voor onze uitgebreide garantievoorwaarden op www.hublocars.nl
Ondanks de zorgvuldige samenstelling van onze advertenties, kan Hublo Cars niet instaan voor de juistheid of de volledigheid daarvan. Aan de informatie op deze advertentie kunnen dan ook geen rechten worden ontleend.
Voor vertrek graag bellen of het voertuig naar uw keuze nog aanwezig is, dit om teleurstelling te voorkomen.
Openingstijden
Ma-Vr: 8:00-17:00
Za: 10:00-15:00
Ook buiten openingstijden staan wij uiteraard voor u klaar, echter dient hiervoor wel een afspraak gemaakt te worden. Dit is mogelijk door contact op te nemen met een van de onderstaand telefoonnummer.
Tot ziens bij Hublo Cars,
Denekamperweg 40C
7678SZ
Geesteren (ov)
0546-648257
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Bluetooth
Exterieur
- chroom delen exterieur
Extra
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Luxe lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- koplampreiniging
Overige
- Dealer onderhouden
Meer informatie
Modelreeks: mrt. 2010 - dec. 2015
Wielbasis: 247 cm
Interieurkleur: Bruin
CO₂-uitstoot (NEDC): 153 g/km
Emissieklasse: Euro 5
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 2026
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.729 x 1.683 x 1.414 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.230 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.685 kg |
| Inhoud bagageruimte | 125 - 660 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Actieradius | 757 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 153 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
Hublo cars
Denekamperweg 407678 SZ Geesteren






























