
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
MINI Cooper S
3-Deurs 1.6 | Automaat | Nieuwe ketting | netjes onderhouden | Astro Black | % Bovag Occasion Partner %

MINI Cooper S
3-Deurs 1.6 | Automaat | Nieuwe ketting | netjes onderhouden | Astro Black | % Bovag Occasion Partner %
Prijs op aanvraag
2008139.768 kmCruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 25 juli 2008 |
| APK | 15 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Mooie goed verzorgde Mini Cooper S Automaat met stuurschakeling. airco en tal van sportieve fijne opties.
Netjes onderhouden en voorzien van een gehele distributie vervanging.
Verder is de motor geheel onderhouden en zijn de inlaatkanalen door onze werkplaats middels een Walnut Blasting gereinigd.
Momenteel is onze werkplaats bezig deze Mini klaar te maken, graag even bellen voor bezichtiging en/of proefrit.
Afleveringskosten €650,-. Hiervoor ontvangt de auto een nieuwe APK, olie met filter onderhoudsbeurt, wassen voor aflevering, tenaamstellingregistratie en 1 jaar mobiliteitsgarantie.
Heeft u vragen? Neem dan gerust contact met ons op. Onze verkoop afdeling informeert u graag naar de inhoud van ons LCS afleverpakket.
Prijs en uitvoeringsspecificaties voorbehouden.
Ondanks de gebruikelijke zorgvuldigheid kan een onjuistheid in
de vermelde gegevens zijn opgetreden. Wij kunnen hier niet aansprakelijk voor worden gesteld.
Indien voor u een aanwezige optie een must is gelieve dat met onze verkoopafdeling te overleggen.
Om teleurstelling te voorkomen graag naar de beschikbaarheid informeren voor bezoek.
Onze showroom is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur. Zaterdag 9-13H In het weekend of s avonds voorbij komen voor een bezichtiging/proefrit is mogelijk, even bellen / Whats-app voor een afspraak op 0683984605.
Maandag is onze occasion inkoop-dag, op afspraak is bij beschikbaarheid een bezichtiging zeker mogelijk.
Lawrence Car Service is een Bosch Car Service en LPG-specialist. Bosch Car Service is de grootste merk onafhankelijke formule. Alle automerken zijn welkom in ons bedrijf. Voor APK-keuringen, regulier onderhoud én controles die verband houden met het seizoen, bijvoorbeeld vlak voor u op vakantie gaat. Bosch Car Service is niet alleen compleet en goed, maar ook nog eens verrassend betaalbaar.
Aanvullende opties en accessoires
- Chroom delen exterieur
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2007 - feb. 2010
Modelcode: R56
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 475 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Lawrence Cars Service Trading BV Polychemstraat 24 6191NL BEEK LB, NL 046-4370422 http://www.lawrencebeek.nl verkoop@lawrencebeek.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 129 kW (176 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.710 x 1.680 x 1.410 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.130 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.605 kg |
| Inhoud bagageruimte | 160 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 724 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,7 l/100km (1 op 10,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 165 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Lawrence Cars Service Trading B.V.
Polychemstraat 246191 NL Beek Lb
















