

MINI Clubman
1.6 Cooper Hampton|Opendak|Stoelverwarming|Leer|Airco|Bi-Xenon
€ 8.2992012105.545 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Xenon
Driemaal beter zicht dan halogeenlamp
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Zitten als een vorst
Driemaal beter zicht dan halogeenlamp
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2012 |
| APK | 10 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 28.038 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Indien u meer informatie wil over deze auto kunt u
kunt u gerust contact met ons opnemen. Wanneer u
geïnteresseerd bent in onze Mini Cooper Hampton Edition bent u
van harte welkom voor een bakje koffie in ons showroom.
Voor meer foto’s kunt u onze website bezoeken www.flex-cars.nl
Wij vragen u vooraf contact met ons op te nemen
over de voorraad om teleurstelling te voorkomen.
Telefoon en Whatsapp
070 204 20 47
Zondagen op afspraak geopend!
Ondanks zorgvuldige samenstelling kan informatie onjuist of onvolledig zijn. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieurkleur: Rode naden
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.960 x 1.680 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.120 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.645 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 260 - 930 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 727 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | C |



