
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Clubman
1.6 Cooper Panodak Airco LMV NAP120PK GOED ONDERHOUDEN
€ 3.4982008172.001 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Panorama dak
Extra licht door glazen dakhemel
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 2 mei 2008 |
| APK | 27 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Alle technologie in de Mini Clubman is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. De aandrijving van deze Mini wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! Het glazen panoramadak geeft ook doordeweeks een vakantiegevoel. Wat een licht en zicht! Bij de uitrusting van deze Mini horen onder meer 15 inch lichtmetalen velgen en getint glas.
Schakel simpel en veilig naar uw favoriete artiest met de audiobediening op het stuur. Met de aanwezige parkeersensoren weet u altijd zeker of het past. De cruise control vermindert het brandstofverbruik en vergroot het comfort. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Ook buitentemperatuurmeter, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer zijn aan boord.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mini Clubman samen. Banden moeten altijd op de juiste spanning zijn. Daarom is deze Mini Clubman voorzien van een bandenspanningscontrolesysteem.
Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Chroom delen exterieur
Overig
- 12Volt aansluiting
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Bedrijfsinformatie
Vrijwel alle auto's hebben een NAP-CERTIFICAAT, dus GEGARANDEERDE kilometers! Wij adverteren met correcte bouwjaren en geen modeljaren!
Het komt nog wel eens voor dat een e-mail niet aan komt, mocht u na 24 uur nog geen reactie hebben ontvangen stuur deze dan opnieuw of neem telefonisch contact met ons op.
Contactgegevens:
Favoriet Occasions
Beverwijkerstraatweg 232B ( navigatie tip Korendijk 1 Castricum)
1901 NM Castricum
Tel: 0251-769146
Whatsapp: 0251-769146
E-mail: info@favoriet-occasions.nl
Website: www.favoriet-occasions.nl
Openingstijden: Maandag T/M Vrijdag van 09.00 uur tot 17.00 uur geopend
Zaterdag van 10.00 uur tot 17.00 uur geopend
Alle informatie, advertenties en prijskaarten zijn onder voorbehoud van typ-, en/of drukfouten. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid hiervoor.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.680 x 1.410 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.120 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.645 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 260 - 930 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 727 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Favoriet Occasions
Beverwijkerstraatweg 2321901 NM Castricum































