

MINI Clubman
1.6 Cooper Hampton Edition|Dubbel Panorama|Stoelverwarming|Cruise control
€ 8.995201177.265 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Xenon
Driemaal beter zicht dan halogeenlamp
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Zitten als een vorst
Driemaal beter zicht dan halogeenlamp
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 25 mei 2011 |
| APK | 9 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 30.641 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
MINI Clubman 1.6 Cooper Hampton Edition – Dubbel panorama | Stoelverwarming | Cruise control
Geachte geïnteresseerde,
Wij bieden u deze stijlvolle en luxe MINI Clubman 1.6 Cooper Hampton Edition aan. Een unieke uitvoering met karakteristieke details, veel comfort en een sportieve uitstraling.
Belangrijkste kenmerken:
- 1.6 Cooper motor – soepel en sportief rijgedrag
- Hampton Edition – exclusieve en luxe uitvoering
- Dubbel panoramadak – extra licht en ruimtelijk interieur
- Stoelverwarming – extra comfort tijdens koude dagen
- Cruise control – ontspannen rijden op langere afstanden
Deze MINI Clubman verkeert in nette staat en is ideaal voor wie op zoek is naar een onderscheidende en complete auto met veel karakter.
Bent u geïnteresseerd? Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of een proefrit.
Met vriendelijke groet,
Roxs Cars
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.960 x 1.680 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.120 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.645 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 260 - 930 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 727 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | B |



