
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Clubman
1.6 Cooper D Business Line | Cruise control | Airconditioning | Navigatie | Bluetooth
€ 4.4852012257.724 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 7 september 2012 |
| APK | 2 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.923 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 375 - € 390 |
Omschrijving
Tevens kunt u bij ons terecht voor autoreiniging, onderhoud enz.
Bij geen gehoor en voor meer informatie Tel:+31654767362.
Ook per whatsapp via 0591635439
We zijn ook te volgen op Facebook, https://www.facebook.com/TeubenAutos
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
De verbruiksgegevens zijn fabrieks gegevens en kunnen dus enigszins afwijken.
Zie voor een uitgebreide fotoreportage 'eigen' website (https://www.teubenautos.nl) ! Ook voor eventuele krasjes en/of beschadigingen.
Let op: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.teubenautos.nl is altijd actueel. Andere websites helaas niet altijd.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- chroom delen exterieur
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur & Comfort
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2007 - 2014
Modelcode: R55
Typenummer: ZH51
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieurkleur: Cloth/leather ray carbon black
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 103 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,1 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Garantie :
Zoals iedereen bieden wij onze auto's aan voor internetmeeneemprijzen.
Realiseert u zich echter wel dat er soms nog kosten gemaakt moeten worden voor een onderhoudsbeurt en extra garantie.
Daarvoor bieden wij diverse garantie en onderhoud pakketten waar u een keuze uit kan maken. Dit is uiteraard optioneel en niet verplicht.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!!
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 82 kW (112 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.960 x 1.683 x 1.426 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.160 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.685 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 260 - 930 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 1.025 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| CO2-uitstoot | 103 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Teuben Auto's
Willem Barentszstraat 127825 VZ Emmen
































