
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Clubman
Mini 1.6 Cooper 120 PK 6 Versn Airco
€ 2.9502008182.233 km
Handmatig
Benzine
Stationwagen
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 4 juli 2008 |
| APK | 14 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Keurige Cooper Clubman met 2 achterdeurtjes. Auto is van A tot Z dealer onderhouden, boekjes compleet bijgehouden.
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
Overige
- Niet in gerookt
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2007 - feb. 2010
Modelcode: R55
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 3
Staat
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Brinkman Bruynvisweg 24 1531AZ WORMER, NL 0756154202 http://www.autobrinkman.nl info@autobrinkman.nl
Bedrijfsinformatie
Berichten met “laatste prijs?” of biedingen worden niet beantwoord.
Welkom bij Auto Brinkman te Wormer.
Bij ons bent u op het juiste adres voor een leuke auto tegen de juiste prijs. De verkopers staan u graag te woord.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk.
Openingstijden :
Dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00
Zaterdag van 10:00 tot 16:00
Adresgegevens :
Auto Brinkman
Bruynvisweg 24
1531 AZ Wormer
Tel. +31756154202
Tel. +31683084300
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.680 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.120 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.645 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 260 - 930 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 727 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
Opties
Auto Brinkman
Bruynvisweg 241531 AZ Wormer





















