
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Mini
3-Deurs 1.5 Business Edition NW-Model Digi.Dash Carplay Navi Park.sens
€ 18.440202168.865 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 31 mei 2021 |
| APK | 31 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.176 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia systeem
Interieur
- Apple Carplay/Andriod Auto
- Navigatie full map
Overige
- Bluetooth
- LED mistlampen
- Matrix led koplampen
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2018 - feb. 2021
Modelcode: F55/F56
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 455 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Middelwout Dealer Occasions B.V. Van Foreestlaan 1719 2404HC ALPHEN AAN DEN RIJN, NL 0172415487 http://www.vakgaragemiddelwout.nl info@vakgaragemiddelwout.nl
Bedrijfsinformatie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Al onze auto's zijn voorzien van een Nationale Autopas,onderhoudsboekjes en 2 (of meer) sleutels.
VAKGARAGE MIDDELWOUT is tevens aangesloten bij de Bovag. Garantie 6 maanden en eventueel tegen betaling te verlengen mits mogelijk.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.820 x 1.730 x 1.410 mm |
| gewicht | 1.115 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 731 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 800 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 128 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Vakgarage Middelwout
Van Foreestlaan 17-192404 HC Alphen aan den Rijn









































