

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 april 2025 |
| APK | 7 april 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 44.740 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 214 - € 234 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- 18" John Cooper Works Slide Spoke black (01QR)
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderzijde (0430)
- Comfort Access (0322; Keyless entry)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (0494)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (0420)
- Glazen panoramadak (0402)
- Head up display
- John Cooper Works Uitvoering (07KQ)
- LED-koplampen met uitgebreide functies (05A4)
- Mini head-up display (06AD)
- Pakket M (07YF)
- Parking Assistant (05DM)
- Aanhanger assistent
- aanhanger manoeuvreerhulp
- Actieve Voetgangersbescherming (08TF)
- Active Guard: botswaarschuwing met city-remfunctie (05AV)
- AG Intern (08R3)
- Akoestische waarschuwing voor voetgangers (04U9)
- andere dakkleur
- Audio-installatie
- Automatische dimmende binnenspiegel (0431)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Banden reparatieset (02VC)
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- BMW TeleServices (06AE)
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- Buitenspiegels met verlichting
- centrale airbag voor
- Dakdraagsysteem (0386)
- Dak in Jetblack (03B5)
- Draadloos oplaadstation (06NX)
- Draadloze telefoonlader
- Driving Assistant (05AS)
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Engelse taalversie (0853)
- EU AG intern (0230)
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- Gevarendriehoek en verbanddoos (0428)
- Hemelbekleding Anthrazit (04AA)
- hemelbekleding donker
- Intelligent Emergency Call (06AF)
- Isofix bevestiging passagierstoel voor (0478)
- JCW Trim specifieke onderdelen (09T9)
- John Cooper Works Sport brake (03C1)
- John Cooper Works Sport stoel (04FN)
- John Cooper Works stuurwiel (02XK)
- Kilometertacho (0548)
- Koudemiddel (08R9)
- kunstlederen/stof bekleding
- Laadaansluiting AC (wisselstroom) laden (04U8)
- Laadkabel (Mode 3, 22kW) (04T2)
- Mini experience modes (04VF)
- MINI Interaction Unit (06WE)
- Modeljaar Code (0993)
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Personal eSIM (06PA)
- Premium sportstoelen
- Rebel Red (P0C72)
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- smartphone entry
- Stof/Vescin Combinatie (JCW Black) (FTDJ3)
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Veiligheidsinformatie (087A)
- Voorstoelen verwarmd
- Wielslotbouten (02PA)
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2024 - 2026
Modelcode: J05
Typenummer: 81GC
Aandrijving
Actieradius: 406 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 261 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accutype: lithium-ion
Accu laadsnelheid: 87 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 465 km actieradius per uur
Interieur
Interieurkleur: Stof/Vescin Combinatie (JCW Black)
Bekledingcode: TDJ3
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 14 kWh/100km
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 06-04-2028
Garantie: Bergwerff Garantie
Garantie: 12 maanden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Kallenhard B.V. Bannepoort 2 4205MZ GORINCHEM, NL 0183624011 http://www.kallenhard.nl dick@bergwerffbmw.nl
Overige informatie
Bruikbare accucapaciteit: 51.49 kWh
Ingeschatte actieradius: 327 km
Ingeschat verbruik: 18.24 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 301 km
Actieradius praktijk winter: 260 km
Verbruik praktijk zomer: 17.95 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 21.51 kWh/100km
Bedrijfsinformatie
Kallenhard Garantie
• Technisch afleverklaar gemaakt volgens de hoogste standaard
• 6 maanden onderhoudsvrij of minimaal 10.000 kilometer
• Gratis BMW Verlengde Pechhulp
Lees meer over de unieke Kallenhard Garantie op https://kallenhard.nl/service/garantie/


Test: Mini Aceman – ontbrekende schakel tussen de...
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.080 x 1.750 x 1.510 mm |
| gewicht | 1.685 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.235 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 1.005 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,1 s |
| Actieradius | 406 km |
| Energielabel | A |
Opties
Kallenhard B.V
Bannepoort 24205 MZ Gorinchem








