
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Microcar M.GO
S-5000
€ 4.850200952.727 km
Automatisch
Diesel
Overig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Overig ( deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 19 november 2009 |
| BTW aftrekbaar | nee |
Omschrijving
Modelreeks: 2000 - 2024
Laadvermogen: 301 kg
Wielbasis: 202 cm
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: 1 maand garantie
Garantie: 1 maand
Beschikbare afleverpakketten:
- Huisgarantie (inbegrepen): 1 maand garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; 1 maand garantie (1 maand garantie); Nieuwe APK - 6 Maanden Koekoek Automotive Garantie (€ 695 meerprijs):
De auto wordt geleverd inclusief:
- Tenaamstelling
- Vrijwaring inruilauto
- Vloeistofniveaucontrole
- Minimaal 6 maanden APK
- Onderhoudsbeurt indien nodig binnen 10.000 km
- 6 maanden garantie
- Minimaal 1/4 tank brandstof
- Reinigen interieur en exterieur
- Afleverpakket
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Huisgarantie"): BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK - 12 maanden bovag garantie (€ 1.195 meerprijs):
De auto wordt geleverd inclusief:
- Tenaamstelling
- Vrijwaring inruilauto
- Vloeistofniveaucontrole
- Minimaal 12 maanden APK
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- 12 maanden Bovag garantie
- Minimaal 1/2 tank brandstof
- Reinigen interieur en exterieur
- Afleverpakket
BOVAG garantie (12 maanden)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Huisgarantie"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Urban Mobility Group Benelux Oostschans 76 4463 AM Goes, NL +3211561311 www.ligier.nl info@urbanmobilitygroupbenelux.com
Motor: 4-takt
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Overig ( deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 523 cc |
| Max. vermogen | 4 kW (5 pk) |
| gewicht | 349 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 650 kg |
| Inhoud brandstoftank | 16 l |
| Topsnelheid | 45 km/h |
Koekoek Automotive
Parmentierstraat 77903 TN Hoogeveen




















