
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Microcar Brommobiel
M.GO Plus Pack Design DCi | Airco | Stuurbekrachtiging | 1e eigenaar
€ 12.85020214.600 km
Automatisch
Diesel
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (2 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 30 april 2021 |
| BTW aftrekbaar | nee |
Omschrijving
Nieuw door ons geleverd maar door ziekte van eigenaar eigenlijk nooit mee gereden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Chroom delen exterieur
Infotainment
- Audio-installatie
Interieur
- Stuur verstelbaar
Overige
- kunstlederen/stof bekleding
Meer informatie
Modelreeks: jan. 2018 - sep. 2019
Wielbasis: 198 cm
Interieurkleur: Zwart
Aantal eigenaren: 2
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 6 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Fabrikant: Autobedrijf Swart Heemskerk Rijksstraatweg 170C 1968LM HEEMSKERK, NL 0251239099 http://www.autofirst-swart.nl info@swartheemskerk.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (2 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 480 cc |
| Max. vermogen | 7 kW (10 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.000 x 1.500 x 1.550 mm |
| gewicht | 418 kg |
| Inhoud brandstoftank | 18 l |
| Topsnelheid | 45 km/h |
Opties
Autobedrijf Swart
Rijksstraatweg 1701968 LM Heemskerk
























