Microcar Brommobiel

M.GO Dynamic

PoweredBy
Microcar Brommobiel
M.GO Dynamic
€ 8.450201622.500 km

Kenmerken

BrandstofDiesel
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback ( deuren)
KleurBruin (Metallic)
Aantal zitplaatsen2
Datum eerste toelating 19 maart 2016
BTW aftrekbaar nee

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Automobielbedrijf van As B.V.

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Microcar Brommobiel is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Microcar Brommobiel

Omschrijving

Op zoek naar een compacte, comfortabele en betrouwbare brommobiel? Deze Microcar M.GO Dynamic is de perfecte combinatie van stijl, gebruiksgemak en zuinig rijden. Ideaal voor dagelijks gebruik en eenvoudig te besturen met een brommerrijbewijs. De Dynamic uitvoering staat bekend om zijn comfortabele rijervaring en praktische uitrusting. Dankzij het compacte formaat parkeert u overal eenvoudig en rijdt u moeiteloos door smalle straten.
Als u kiest voor ons afleverpakket is uw bijdrage € 995,-. Hiervoor wordt uw auto afgeleverd met een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema aangevuld met onze afleverbeurt, en reiniging van binnen en buiten.

Aanvullende opties en accessoires

Veiligheid

  • Extra getint glas

Overig

  • Controle van verlichting en vloeistoffen
  • Onderhoudsbeurt (onderdeel van pakket)
  • Rokersvrije auto

Meer informatie

Wielbasis: 198 cm
Interieurkleur: Zwart
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:

  • Basis (inbegrepen): Standaard leveren we uw nieuwe auto af met een controle van de verlichting en vloeistoffen. Waar nodig vervangen we de lampen en vullen we de vloeistoffen aan.
    Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Controle van verlichting en vloeistoffen
  • Afleverpakket 2 (€ 995 meerprijs): Aan u de keuze hoe u uw nieuwe auto afgeleverd wilt hebben. Kiest u voor ons afleverpakket dan leveren wij uw auto technisch in de best mogelijke staat af. De kosten voor de onderhoudsbeurt, APK en reiniging zijn inbegrepen. Ook alle kosten die uit de onderhoudsbeurt en APK komen zijn inbegrepen. Geen verrassingen achteraf en maximale zekerheid. Mocht de distributieriem binnen 10.000km aan vervanging toe zijn dan vervangen wij deze ook voordat u uw auto ophaalt.
    Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, Reiniging van binnen en buitenzijde

Fabrikant: Ligier Benelux Koolmijnlaan 142 B-3582 Beringen, NL info@ligiergroup.be

Bedrijfsinformatie

Autobedrijf van As is al ruim 60 jaar uw partner in mobiliteit. U kunt bij ons terecht voor de aanschaf van elke auto (zowel nieuw als gebruikt), voor onderhoud, reparatie en schadeherstel van ieder merk auto en brommobiel. Wij zijn lid van de BOVAG. Ook voor het huren of leasen van een auto, bedrijfs- of personenbus en verhuiswagen kunt u bij ons terecht. Zie ook onze website www.vanasapeldoorn.nl. Telefonisch bereikt u ons op 055 - 541 88 33. Per e-mail op showroom@vanasapeldoorn.nl.

We doen ons best om alle informatie volledig en juist te vermelden. Helaas lukt dat niet altijd. Zorg ervoor dat u alle belangrijke zaken controleert voor u tot aanschaf overgaat.

Specificaties

BrandstofDiesel
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback ( deuren)
KleurBruin (Metallic)
Aantal zitplaatsen2
Aandrijving Achterwiel
Transmissie Automatisch
Aantal cilinders 2
Cilinderinhoud 505 cc
Max. vermogen 4 kW (5 pk)
gewicht 350 kg
Inhoud brandstoftank 18 l
Topsnelheid 45 km/h

Opties

Automobielbedrijf van As B.V.

Hattemse Beek 61
7335 PB Apeldoorn

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Automobielbedrijf van As B.V.

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Microcar Brommobiel is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Microcar Brommobiel