
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MG MG HS
1.5 PHEV Aut. Luxury
€ 35.995202541.893 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 mei 2025 |
| APK | 16 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.891 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- Pearl White (WSD)
Infotainment
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- bestuurdersstoel verwarmd
- geluidsimulator
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- centrale airbag voor
- Dodehoekdetectie met correctie
- file assistent
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- zelfstandige rijstrookwissel
Overig
- passagiersstoel verwarmbaar
- oplaadmogelijkheid
- Vehicle-to-load
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 500 kg
Wielbasis: 277 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
Geldige APK
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking service
Gratis Familiepas incl. app
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
Onderhoudsbeurt
Vloeistoffen bijgevuld
Minimaal 6 maanden APK
Uitgebreide inspectie op 130 punten
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Assistance pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Van Mossel Automotive Group D'n Eigen Akker 12 5171 PS Waalwijk, NL 0416339933 www.vanmossel.nl/mg klantenservice@vanmossel.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 2 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.496 cc |
| Max. vermogen | 200 kW (272 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.670 x 1.890 x 1.663 mm |
| gewicht | 1.830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.330 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 507 - 1.484 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 100 km |
| CO2-uitstoot | 14 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Van Mossel MG Amsterdam
Pieter Braaijweg 21114 AJ Amsterdam











































