
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
MG MG HS
1.5 PHEV Aut. Luxury | 360 Camera | Memory Seats | Elektrische achterklep | Mg I-smart | 100 km elektrisch rijbereik | Bruin interieur

MG MG HS
1.5 PHEV Aut. Luxury | 360 Camera | Memory Seats | Elektrische achterklep | Mg I-smart | 100 km elektrisch rijbereik | Bruin interieur
€ 39.99520263.492 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 februari 2026 |
| APK | 24 februari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.300 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Het getoonde voordeel is enkel en alleen geldig gedurende Super Saturday bij MG in Goes op 21-06-2025. Onze MG Brandstore is gedurende deze dag geopend van 09:00 tot 21:00 uur.
Boek uw afspraak en maak gebruik van deze eenmalige verscherpte aanbiedingen! De getoonde prijzen zijn inclusief kosten rijklaar maken, Master Care lakbehandeling, volle tank brandstof en veiligheidspakket.
Van Mossel. Voor mobiliteit. Voor iedereen.
Welkom bij Van Mossel MG Rotterdam! Officieel dealer MG. Hét adres voor nieuwe MG modellen en altijd minimaal 500 kwaliteitsoccasions op voorraad verdeeld over alle 10 MG brandstores door héél Nederland.
U bent van harte welkom in al onze showrooms voor al uw vragen en informatieverzoeken, serviceafspraken, reparaties en schades, offertes en proefritten in alle beschikbare modellen!
U kunt vestiging Rotterdam bereiken via tel. 088- 087 0105 of rechtstreeks bij het verkoopteam via mobiel/Whatsapp;
• E-mail: Jeanpaul.vincenten@vanmossel.nl - Tel/Whatsapp: 06-21333193
• E-mail: Michel.schuijff@vanmossel.nl - Tel/Whatsapp: 06-11317142
• E-mail: Renso.host@vanmossel.nl - Tel/Whatsapp: 06-58812435
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde opties en specificaties afwijken van de werkelijkheid. Vertrouw daarom niet alleen op de advertentie maar controleer vóór uw aankoop zelf de zaken die uw keuze zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
- bestuurdersstoel verwarmd
- Hampstead Grey (LRL)
- passagiersstoel verwarmbaar
- achteruitrij assistent
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale airbag voor
- Dodehoekdetectie met correctie
- draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- file assistent
- geluidsimulator
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- zelfstandige rijstrookwissel
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 500 kg
Wielbasis: 277 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
Geldige APK
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking voor onderhoud
Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
Onderhoudsbeurt
Vloeistoffen bijgevuld
Minimaal 6 maanden APK
Uitgebreide inspectie op 130 punten
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Assistance pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Van Mossel Automotive Group D'n Eigen Akker 12 5171 PS Waalwijk, NL 0416339933 www.vanmossel.nl/mg klantenservice@vanmossel.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 2 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.496 cc |
| Max. vermogen | 200 kW (272 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.670 x 1.890 x 1.663 mm |
| gewicht | 1.830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.330 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 507 - 1.484 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 100 km |
| CO2-uitstoot | 14 g/km |
Opties
Van Mossel MG Rotterdam
Koperstraat 183067 GL Rotterdam



























