
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
MG MG HS
1.5 TGDI Luxury PHEV PLUG-IN HYBRIDE | 272 PK| NIEUWE AUTO | >1.000 KM TOTAAL BEREIK | 1E REGISTRATIE 03-2026 | 360° CAMERA | ELEKTRISCHE ACHTERKLEP | 7 JAAR MG GARANTIE T/M 2033 | APPLE CARPLAY | ANDROID AUTO | STOELVERWARMING | FULL LED | ELEKTRISCHE STOELEN

MG MG HS
1.5 TGDI Luxury PHEV PLUG-IN HYBRIDE | 272 PK| NIEUWE AUTO | >1.000 KM TOTAAL BEREIK | 1E REGISTRATIE 03-2026 | 360° CAMERA | ELEKTRISCHE ACHTERKLEP | 7 JAAR MG GARANTIE T/M 2033 | APPLE CARPLAY | ANDROID AUTO | STOELVERWARMING | FULL LED | ELEKTRISCHE STOELEN
€ 36.899202613 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 februari 2026 |
| APK | 26 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 40.999 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Bekijk onze website voor een 360graden reportage (in- exterieur) RVMAUTOMOTIVE
MG HS Plug-in Hybrid – Nieuw binnen en direct uit voorraad leverbaar
Deze nieuwe MG HS Plug-in Hybrid is direct uit voorraad leverbaar.
De auto heeft een eerste registratie op 01-02-2026 en is volledig nieuw.
Garantie
7 jaar fabrieksgarantie of tot 150.000 km, wat het eerst wordt bereikt. Daarnaast heeft de hoogvoltaccu 8 jaar garantie of tot 150.000 km.
Rijbereik
Volledig elektrisch rijden voor dagelijkse ritten.
Met volle tank en volle batterij: meer dan 1.000 km totaal bereik (WLTP).
Zeker weten dat u niet voor niets komt? Bel of app ons even van tevoren voor een afspraak:
• Tel: 088-7862886
• Mail: info@rvmautomotive.nl
• WhatsApp via rvmautomotive.nl
Liever alles online regelen? Dat kan ook! Neem contact op via deze site en wij bespreken de mogelijkheden.
Onze instapklare prijs is altijd inclusief:
• 12 maanden BOVAG-garantie en/of resterende fabrieksgarantie
• Volledige inspectie en/of onderhoud volgens fabriekschema
• Inruil mogelijk
• Contactloos zaken doen via FaceTime of video
• Proefrit op afspraak
• Thuislevering mogelijk – vraag naar de voorwaarden
• One-stop shopping: verkoop en levering in één bezoek mogelijk
Online kennismaken? Zo werkt het:
Een van onze medewerkers laat u de auto live zien via FaceTime of WhatsApp-videobellen. Ook kunnen we een uitgebreide video sturen.
We bespreken samen alle details – inclusief uw eventuele inruil. Gaan we akkoord? Dan leveren wij de auto desgewenst binnen een week bij u thuis af.
Proefrijden vooraf? Geen probleem – u bent welkom op afspraak.
Meer weten of direct contact?
• Bel ons: 088-7862886
• App ons via rvmautomotive.nl
Let op:
Onze advertenties worden met zorg samengesteld. Toch kunnen opties afwijken. Controleer tijdens de proefrit of alles naar wens is. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Bekijk onze website voor een 360graden reportage (in- exterieur) RVMAUTOMOTIVE
If you would like a translation of all the details in your native language please check our website WWW RVMAUTOMOTIVE NL
Bij RVM Automotive hanteren wij direct de beste prijs voor u.
Op internet hanteren wij daarom direct een scherpe korting op onze showroomprijs.
DOE ER UW VOORDEEL MEE!
Showroomprijs van € ,- nu voor RVM Actieprijs € ,- uw totale voordeel: € ,- !
Zeker weten dat u niet voor niets komt? Bel of app ons even van tevoren voor een afspraak:
• Tel: 088-7862886
• Mail: info@rvmautomotive.nl
• WhatsApp via rvmautomotive.nl
Liever alles online regelen? Dat kan ook! Neem contact op via deze site en wij bespreken de mogelijkheden.
Onze instapklare prijs is altijd inclusief:
• 12 maanden BOVAG-garantie en/of resterende fabrieksgarantie
• Volledige inspectie en/of onderhoud volgens fabriekschema
• Inruil mogelijk
• Contactloos zaken doen via FaceTime of video
• Proefrit op afspraak
• Thuislevering mogelijk – vraag naar de voorwaarden
• One-stop shopping: verkoop en levering in één bezoek mogelijk
Online kennismaken? Zo werkt het:
Een van onze medewerkers laat u de auto live zien via FaceTime of WhatsApp-videobellen. Ook kunnen we een uitgebreide video sturen.
We bespreken samen alle details – inclusief uw eventuele inruil. Gaan we akkoord? Dan leveren wij de auto desgewenst binnen een week bij u thuis af.
Proefrijden vooraf? Geen probleem – u bent welkom op afspraak.
Meer weten of direct contact?
• Bel ons: 088-7862886
• App ons via rvmautomotive.nl
Let op:
Onze advertenties worden met zorg samengesteld. Toch kunnen opties afwijken. Controleer tijdens de proefrit of alles naar wens is. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Pebble Black (PBC)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- Extra getint glas
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- lendesteunen (verstelbaar)
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- Autonomous Emergency Braking
- file assistent
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
Meer informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 500 kg
Wielbasis: 272 cm
accugarantie: 160000 km
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
- 12 maanden Bovag Garantie (zonder meerprijs): Rijklaar volgens fabrieksvoorschriften.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
EU verantwoordelijke: Van Mossel Automotive Group D'n Eigen Akker 12 5171 PS Waalwijk, NL 0416339933 www.vanmossel.nl/mg klantenservice@vanmossel.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 10 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.500 cc |
| Max. vermogen | 190 kW (259 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.670 x 1.890 x 1.663 mm |
| gewicht | 1.830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.330 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 507 - 1.484 l |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,9 s |
| Actieradius | 52 km |
| CO2-uitstoot | 14 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
RVM Automotive B.V.
Duinweg 25482 VR Schijndel












































