

MG MG HS
1.5 PHEV Luxury | 7 Jaar Garantie | 360* camera | Leder |
€ 34.395202631 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 maart 2026 |
| APK | 26 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
De getoonde prijzen zijn rijklaar (geldig apk, gecontroleerde kilometerstand en leges kenteken), exclusief afleverkosten en garantiepakket, samen t.w.v. € 295.- Dit houdt in: cleanen van zowel in- en exterieur, 12 maanden Occasion Plus garantie, volle tank brandstof, 24-uurs internationale Drent pechhulp.
Wielbasis: 277 cm
Interieurkleur: Zwart
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 695): Drent afleverpakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; 24-uurs internationale Toyota-pechhulpservice, APK, complete onderhoudsbeurt, preventieve vervanging slijtage onderdelen, professioneel cleanen van zowel in- als exterieur, Volle accu (indien van toepassing), volle tank brandstof (indien van toepassing)
Referentienummer: 47142
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 2 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.496 cc |
| Max. vermogen | 200 kW (272 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.670 x 1.890 x 1.663 mm |
| gewicht | 1.875 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.330 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 507 - 1.484 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |



