
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MG MG HS
PHEV 1.5 Plug-in Hybrid Luxury 272pk Navigatie/Stoelverwarming/360Camera
€ 33.950202522 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 november 2025 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- File assistent
- Kleur wit
Infotainment
- Audio-installatie
- zelfstandige rijstrookwissel
Interieur
- Bestuurdersstoel verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoekdetectie met correctie
Overige
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- passagiersstoel verwarmbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Vehicle-to-load
Meer informatie
Modelreeks: okt. 2024 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 277 cm
Interieurkleur: Zwart
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Elegance Car Selection De Marowijne 51 1689AR ZWAAG, NL 0031229745757 http://www.elegancezwaag.nl verkoop@elegancezwaag.nl
Bedrijfsinformatie
Elegance Car Selection :
De plek waar zowel de klant als het voertuig altijd op nummer één staat. Met jarenlange ervaring binnen dealerbedrijven weten wij als geen ander wat er echt belangrijk is voor onze klanten. U kunt er bij ons vanuit gaan dat de door u gekochte occasion in de allerbeste staat zal worden afgeleverd.
Daarnaast kunt u gebruik maken van onze zeer volledige afleverpakketten :
- De benodigde onderhoudsbeurt.
- Nieuwe APK.
- Zowel van binnen als buiten op professionele wijze gereinigd.
- 6 tot 12 maanden garantie.
LET OP!
Wij proberen onze advertenties met uiterste zorg samen te stellen, maar de geselecteerde opties kunnen afwijken.
Bent u opzoek naar een prachtige auto neem dan snel contact op via telefoon, mail of Whatsapp.
Buiten onze openingstijden zijn wij bereikbaar via : 0682091368
Graag om teleurstelling te voorkomen even bellen of mailen naar de beschikbaarheid van onze voorraad.
Mocht u een auto in willen ruilen zien wij het voertuig altijd het liefst met eigen ogen, maar voor een goede prijsindicatie kunt u ons te allen tijden per mail of Whatsapp contacten. Hierbij vragen wij dan wel om wat duidelijke foto's van het voertuig te sturen en daarbij wat extra informatie over het voertuig op te geven.
Openingstijden :
Maandag t/m Vrijdag : 09:00 tot 17:30
Zaterdag van : 09:00 tot 17:00
Zondag zijn wij op afspraak geopend.
Voor eventuele bezichtigingen buiten onze openingstijden neemt u gerust contact op.
De koffie staat hier altijd voor u klaar.
Met vriendelijke groet,
Elegance Car Selection
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 2 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.496 cc |
| Max. vermogen | 200 kW (272 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| gewicht | 1.875 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 52 km |
Opties
Elegance Car Selection
De Marowijne 511689 AR Zwaag



























