

MG MG HS
1.5 Hybrid + Aut. Luxury | 360 Camera | Elektrische stoelen | Stoel/Stuur-verwarming
€ 38.400202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Alleen bij Van Mossel MG Goes kunt u al eerder profiteren van Pakt Uit voordelen met extra scherpe MG-deals ten opzichte van alle andere vestigingen. MG-vestiging Goes opent haar deuren op 28 en 29 november haar deuren voor dit exclusieve event. Dus dit is hét moment om te profiteren van knallend voordeel tot wel €11.000,- die alleen tijdens Van Mossel Pakt Uit! gelden.
Van Mossel. Voor mobiliteit. Voor iedereen.
Welkom bij Van Mossel MG Den Bosch! Officieel dealer MG. Hét adres voor nieuwe MG modellen en altijd minimaal 500 kwaliteitsoccasions op voorraad verdeeld over alle 10 MG brandstores door héél Nederland.
U bent van harte welkom in al onze showrooms voor al uw vragen en informatieverzoeken, serviceafspraken, reparaties en schades, offertes en proefritten in alle beschikbare modellen!
U kunt vestiging Den Bosch bereiken via tel. 088- 0014 011 of rechtstreeks bij het verkoopteam via mobiel/Whatsapp;
• E-mail: Ruben.cristofoli@vanmossel.nl - Tel/Whatsapp: 06-11176214
• E-mail: Samed.akdeniz@vanmossel.nl - Tel/Whatsapp: 06-21800766
• E-mail: Oskar.kazimierczak@vanmossel.nl - Tel/Whatsapp: 06-53886229
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde opties en specificaties afwijken van de werkelijkheid. Vertrouw daarom niet alleen op de advertentie maar controleer vóór uw aankoop zelf de zaken die uw keuze zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 277 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket nieuw:
EU verantwoordelijke: Van Mossel Automotive Group D'n Eigen Akker 12 5171 PS Waalwijk, NL 0416339933 www.vanmossel.nl/mg klantenservice@vanmossel.nl
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 2 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.496 cc |
| Max. vermogen | 224 kW (305 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| gewicht | 1.690 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 999 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 126 g/km |



