

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 november 2021 |
| APK | 23 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 39.608 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze MG EHS. Het is een auto van het bouwjaar 2021. De elektromotor zorgt voor snel en traploos optrekken bij ieder stoplicht. Een van de vele voordelen van deze hybride auto. De hoogwaardige, lederen bekleding benadrukt de kwaliteit van deze MG. Deze MG EHS heeft verwarmbare voorstoelen, voor zowel bestuurder als bijrijder. Scherpe bochten, pittige acceleraties? In de sportstoelen blijft u altijd in positie. Fun en functie wordt samengebracht in het elektrisch bedienbare glazen panoramadak. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Tot de uitrusting van deze MG behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Alle ritinformatie en communicatie is gebundeld in één overzichtelijk digitale dashboard. Elk van de vier camera's op deze auto draagt bij aan het creëren van een onbelemmerd uitzicht van 360 graden rondom de auto. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Kop aan kont langzaam rijden: dan is afstand houden soms lastig. De file assistent helpt en zorgt automatisch voor veilige ruimte tot de voorligger. Ook als die tot stilstand komt. Connected Services voegt nog meer comfort en veiligheid toe aan deze auto. Deze MG is voorzien van full map navigatiesysteem, electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. De forward collision warning reduceert het gevaar van een botsing met een voorligger significant. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze MG bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Km stand: 63255
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Whatsapp nummer : 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- Extra getint glas
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- lendesteunen (verstelbaar)
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- Autonomous Emergency Braking
- file assistent
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Referentienummer: 106429
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 18
Vooras: Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Maten en gewichten
Laadvermogen: 446 kg
Wielbasis: 272 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 24 kWh/100km
Elektriciteitsverbruik in de stad: 28,8 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges - Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Van Mossel Automotive Group D'n Eigen Akker 12 5171 PS Waalwijk, NL 0416339933 www.vanmossel.nl/mg klantenservice@vanmossel.nl
Overige informatie
Gemiddelde actieradius: 50
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden


Test: MG EHS
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 10 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.500 cc |
| Max. vermogen | 190 kW (259 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.570 x 1.880 x 1.680 mm |
| gewicht | 1.750 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.196 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,9 s |
| Actieradius | 52 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,8 l/100km (1 op 55,6) |
| CO2-uitstoot | 43 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autoservice Peerdeman
Bedrijfsweg 81613 DX Grootebroek




























































































