

Mercedes-Benz X-klasse
250 d 4-MATIC Pure
€ 34.950201779.773 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 22 november 2017 |
| APK | 22 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 69.474 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 211 - € 211 |
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Mercedes-Benz X-klasse. Het is een auto uit 2017, op de teller staat een kilometerstand van 79773. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de viercilinder dieselmotor en de automatische transmissie. Verder is de Mercedes-Benz uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen en warmtewerend glas.
In één oogopslag weet u de complete systeemstatus van deze auto. Dankzij Connected Services. Deze Mercedes-Benz is voorzien van knoppen op het stuur om het audiosysteem te bedienen. De cruise control geeft elke flitser het nakijken. In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mercedes-Benz X-klasse samen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt. Met voorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Bent u nieuwsgierig naar deze Mercedes-Benz X-klasse? Laat het ons dan snel weten.
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: nov. 2017 - dec. 2019
Laadvermogen: 945 kg
Wielbasis: 315 cm
Emissieklasse: Euro 6
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.298 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| gewicht | 2.305 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 73 l |
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Actieradius | 924 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,6 l/100km (1 op 10,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| CO2-uitstoot | 207 g/km |



