
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
113 CDI 343 Comfort Automaat Marge geen BTW
€ 8.9502014214.522 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 22 oktober 2014 |
| APK | 16 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 43.569 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Stuur verstelbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: sep. 2013 - nov. 2014
Modelcode: W639
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 343 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Historie
Aantal eigenaren: 4
Productveiligheid
Fabrikant: Auto de Groot Winschoten B.V. Zeefbaan 10 9672BN WINSCHOTEN, NL 0597645345 http://www.auto-degroot.nl info@auto-degroot.nl
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.240 x 1.910 x 1.970 mm |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| gewicht | 1.895 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,4 s |
| Actieradius | 949 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,9 l/100km (1 op 10,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| CO2-uitstoot | 208 g/km |
Opties
Auto de Groot Winschoten B.V.
Zeefbaan 109672 BN Winschoten










