
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
114 CDI Extra Lang Euro 6 CarPlay/cruise control/trekhaak
€ 17.4452020135.539 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 1 december 2020 |
| APK | 25 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 54.526 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Prijzen zijn vaste meeneem prijzen exclusief btw inclusief nieuwe of recente apk. LM velgen zijn tegen meerprijs te leveren
Half werk zul je bij geen enkele Mercedes tegenkomen. 'The best or nothing', inderdaad. De auto is van het bouwjaar 2020 en is van de eerste eigenaar. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Ontspannen rijden in een optimale zithouding: daarvoor zorgen de comfortstoelen. De schuifdeur bij het passagiersdeel is ook een voordeel: geen uitzwaaiende portieren en een royale instap. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer warmtewerend glas, trailer assistent en verstelbare lendensteunen.
Kommaar-kommaar-kommaar, aldus de achteruitrijcamera. Iedere centimeter vrije ruimte komt haarscherp in beeld. Schadevrij inparkeren maar! Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het navigatiesysteem. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Laat u niet afleiden door gerommel aan de audioknoppen. De audiobediening op het stuur zorgt dat u altijd geconcentreerd blijft. Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. Deze Mercedes-Benz is voorzien van regensensor, cruise control, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij concentratieverlies en toenemende vermoeidheid van de bestuurder, geeft de auto een sterk signaal om u weer bij de les te houden. Hierdoor kunnen veel ongelukken voorkomen worden.
Wij leveren deze auto met het tellerrapport van Nationale Autopas. Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Audio-pakket (Bluetooth)
- Comfort-pakket (Comfortstoel(en))
- Exterieur-pakket
- Laadruimte-pakket
- Navigatie-pakket (Audio-installatie, Bluetooth, Navigatiesysteem full map)
- Parkeer pakket (Audio-installatie)
- Parkeer pakket (Audio-installatie, Navigatiesysteem full map)
- Perfect to GO-pakket (Comfortstoel(en), Lendesteun(en) verstelbaar, Navigatiesysteem full map)
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Zijwandbekleding laadruimte
- Zijwind assistent
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: nov. 2019 - okt. 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 863 kg
Wielbasis: 343 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Rick Cars B.V. Docterskampstraat 1 5222AM 'S-HERTOGENBOSCH, NL 0615383910 http://www.rickcars.nl info@rickcars.nl
Bedrijfsinformatie
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Rick Cars niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.750 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.370 x 1.930 x 1.990 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.937 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Actieradius | 1.029 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 201 g/km |
Opties
Rick Cars
Docterskampstraat 15222 AM Den Bosch

























































