
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
109 CDI Marco Polo **AIRCO-APK-CRUISECTRL**
€ 27.5002018240.298 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Camper (4 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 19 januari 2018 |
| APK | 9 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 44.527 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
Zeer nette Mercedes Vito buscamper.
Het betreft hier een luxe Vito die met een orgineel Marco Polo interieur is omgebouwd naar een buscamper. Dus het camper interieur is nog geheel nieuw! Ook is de camper volledig geïsoleerd.
Van de bank kan een bed worden gemaakt van 92 breed en 188 lang. Doordat het dak aan beide kanten omhoog komt. Kan hier ook een bed gerealiseerd worden van 105 breed en 190 lang.
De bus heeft een stahoogte van dik 2.10!
En met de achterklep kan de ruimte rondom de bus makkelijk uitgebreid worden.
Kijkt u voor meer foto's op onze site.
www.devriesmobiliteit.nl
En whatsapp of belt u voor vragen of een bezichtiging met:
085 250 27 05
De bus wordt geleverd op camper kenteken met een nieuwe APK, een beurt en garantie.
Wij zijn een RDW erkend bedrijf. Al onze geadverteerde auto's worden aangeboden tegen scherpe meeneemprijzen. Inruil van uw huidige auto is mogelijk tegen handelsprijs. Eventuele garantie en of afleveringsbeurt is in overleg mogelijk vraagt u naar de voorwaarden.
Informeer voor u vertrekt of de occasion waarin u interesse heeft nog beschikbaar is. Dit om een teleurstelling te voorkomen.
Openingstijden Maandag t/m Vrijdag van 9:00 tot 17:00 Zaterdags van 10:00 tot 16:00. (S'avonds en Zondags op afspraak)
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie. Controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Voor vragen of informatie kunt bellen of appen met:
085 250 27 05
Tot snel!
De Vries Mobiliteit
powered by Matuna BV
Gladsaxe 34
7327 JZ Apeldoorn
5 minuten van afslag Apeldoorn Zuid A1
Ondanks dat wij veel aandacht aan onze advertentie tekst besteden. Kunnen er geen rechten aan ontleent worden en zijn fouten voorbehouden.
Aanvullende opties en accessoires
- 1 pit gasfornuis
- 2x draaibare luxe pilootstoelen
- 6 bak
- 220v omvormer
- aanhanger assistent
- Audio-pakket (Bluetooth telefoonvoorbereiding)
- aux in
- fietsendrager
- huishoud accu
- keuken
- koelkast 12v/220v
- Parkeer pakket (parkeer assistent)
- Professional Pack
- Rijassistentiepakket
- Van binnen en van buiten gereinigd
- van binnen volledig nieuw
- walstroom aansluiting
- zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Inrichting: Buscamper
Modelreeks: 2014 - 2024
Maten en gewichten
Laadvermogen: 717 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 320 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker
Indeling
Zit: Standaardzit (midden)
Aantal slaapplaatsen: 2
Aantal bedden: 1
Bed: Hefbed (eind, lengte)
Positie keuken: Midden
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 164 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,6 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, Van binnen en van buiten gereinigd, Vloeistoffen gecontroleerd
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Camper (4 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 65 kW (89 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.140 x 1.930 x 1.910 mm |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| gewicht | 1.784 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.501 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 6.000 l |
| Inhoud brandstoftank | 57 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 18,9 s |
| Actieradius | 904 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 164 g/km |
Opties
De Vries Mobiliteit
Eendrachtstraat 837335 CG Apeldoorn






























