
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
114 CDI Extra Lang Euro6 Clima/trekhaak/cruise control
€ 16.9452019107.398 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 19 maart 2019 |
| APK | 18 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 53.507 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Prijzen zijn vaste meeneem prijzen exclusief btw inclusief nieuwe of recente apk. LM velgen zijn tegen meerprijs te leveren.
Vroeg of laat wilt u geen auto, maar een Mercedes. 'The best or nothing'. Deze dealeronderhouden auto is van de eerste eigenaar. In deze auto vindt u een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Passagiers nemen achterin veilig plaats via de schuifdeur met ruime opening. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer warmtewerend glas, trailer assistent en in hoogte verstelbare passagiersstoel.
Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. U kunt het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem bedienen met de knoppen op het stuur. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. De uitrusting van deze Mercedes-Benz is met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
In de Mercedes-Benz Vito heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit.
Bij een goede occasion als deze hoort natuurlijk ook een tellerrapport van Nationale Autopas. Om deze Mercedes-Benz echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Audio-pakket (Bluetooth)
- Exterieur-pakket
- Navigatie-pakket (Audio-installatie, Navigatiesysteem full map)
- Parkeer pakket
- Professional Pack
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- Zijwind assistent
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jun. 2016 - aug. 2019
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 826 kg
Wielbasis: 343 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Fabrikant: Rick Cars B.V. Docterskampstraat 1 5222AM 'S-HERTOGENBOSCH, NL 0615383910 http://www.rickcars.nl info@rickcars.nl
Bedrijfsinformatie
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Rick Cars niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.370 x 1.930 x 1.990 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.974 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 72 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,8 s |
| Actieradius | 1.125 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 164 g/km |
Opties
Rick Cars
Docterskampstraat 15222 AM Den Bosch














































