
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
114 CDI Extra Lang Euro 6 Trekhaak/cruise Control/clima
€ 16.9452019110.215 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 26 november 2019 |
| APK | 13 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 54.590 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Prijzen zijn vaste meeneem prijzen exclusief btw inclusief nieuwe of recente apk. LM velgen zijn tegen meerprijs te leveren.
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Mercedes-Benz Vito. Deze auto komt uit het bouwjaar 2019. Deze dealeronderhouden auto is van de eerste eigenaar. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Relaxt rijden? Dan zijn de comfortstoelen een regelrechte extra. Onverhoeds de deur opengooien is een risico voor passerend verkeer. De schuifdeur aan de zijkant is dus gemakkelijker én veiliger. Natuurlijk behoren warmtewerend glas en trailer assistent ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Alles vrij achter? De achteruitrijcamera laat het meteen zien. Een goede veiligheidsvoorziening is de stuurbediening voor belangrijke functies. De auto is natuurlijk voorzien van een navigatiesysteem en het audio-installatiesysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur zijn aan boord.
Zoals u mag verwachten van deze Mercedes-Benz Vito is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Ambition Pack (Comfortstoel(en))
- Audio-pakket (Bluetooth)
- Exterieur-pakket
- Navigatie-pakket (Audio-installatie, Navigatiesysteem full map)
- Parkeer pakket
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- Zijwind assistent
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: aug. 2019 - jun. 2020
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 831 kg
Wielbasis: 343 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Rick Cars B.V. Docterskampstraat 1 5222AM 'S-HERTOGENBOSCH, NL 0615383910 http://www.rickcars.nl info@rickcars.nl
Bedrijfsinformatie
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Rick Cars niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.370 x 1.930 x 1.990 mm |
| gewicht | 1.969 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Actieradius | 1.044 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 187 g/km |
Opties
Rick Cars
Docterskampstraat 15222 AM Den Bosch
















































