
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz Vito
116 CDI | Aut. | Lang L2 | Pro | Navigatie | Parkeercamera | 3-zits | Cruise | Betimmering | Certified

Mercedes-Benz Vito
116 CDI | Aut. | Lang L2 | Pro | Navigatie | Parkeercamera | 3-zits | Cruise | Betimmering | Certified
€ 42.850202419.241 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 29 oktober 2024 |
| APK | 29 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 98.878 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 7 J x 17 5-dubbelspaaks (R1N)
- Obsidiaanzwart (9197)
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar (F64)
- Convenience closing (F3Z)
- Grille verchroomd (FK2)
- Lichtassistent (LA2)
Infotainment
- Combi-instrument met kleurendisplay (JK5)
- Communicatiemodule voor Digitale Diensten (JH3)
- Digital radio (E1D)
- Intelligent Speed Assistant updates (502)
- Luidsprekers voor (EL8)
- MBUX multimedia system (E7M)
- Smartphone Integratie Pakket (E4S)
Interieur & Comfort
- Comfortchauffeursstoel (SB1)
- Halfautomatische airconditioning TEMPMATIC (HH9)
- Lendesteun op de chauffeursstoel (SE5)
- TEMPOMAT (cruisecontrol) (MS1)
- Bijrijdersbank tweezits (S23)
- Binnenspiegel automatisch dimmend (F71)
- Chroompakket interieur (FP4)
- Interieur- en sfeerverlichting (LP1)
- Laadruimtebekleding tot het dak (hout) (VA2)
- Scheidingswand doorlopend (D50)
- Stof Caluma zwart (VF4)
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar (CL1)
Veiligheid
- Actieve spoorassistent (JB4)
- Active Brake assist (BA3)
- Attention Assist (JW8)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem aan de voor- en achterzijde, draadloos (RY2)
- Snelheidsbegrenzer 210 km/u (MK8)
- Wegrijassistent (E07)
Overig
- ECO Start-Stop-Functie "PLUS" (MJ8)
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Winterpakket (Verwarming voor bestuurdersstoel) (F2W)
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Referentienummer: 197628
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 993 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 320 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen):
Alleen bij personenwagens:
Geldige APK
Wensink App
Wettelijke garantie
RDW-leges
- Certified bestelwagens afleverpakket 24 (€ 995 ex BTW meerprijs):
6 maanden of 10.000km onderhoudsvrij
Compleet doorgelicht op 65 punten
Mobilovan pechhulp
Uw bestelwagen is connected
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Mercedes-Benz Certified (24 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Viabovag-pakket (€ 995 meerprijs): Bovag omruilgarantie van 750km en/of 14 dagen
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.140 x 1.930 x 1.910 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.807 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 6.000 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Actieradius | 1.014 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 185 g/km |
Opties
Wensink Mercedes-Benz Vans Groningen
Bornholmstraat 429723 AX Groningen
















































