
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz Vito
110 CDI | L2 | PRO | AIRCO | CRUISE CONTROL | PARKEERSENSOREN | 3-ZITS | BETIMMERDE LAADRUIMTE | 4 SEIZOENEN BANDEN | CERTIFIED

Mercedes-Benz Vito
110 CDI | L2 | PRO | AIRCO | CRUISE CONTROL | PARKEERSENSOREN | 3-ZITS | BETIMMERDE LAADRUIMTE | 4 SEIZOENEN BANDEN | CERTIFIED
€ 27.65020249.821 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 18 maart 2024 |
| APK | 18 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 70.549 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lichtassistent (LA2)
- Poolwit (9147)
Infotainment
- Communicatiemodule voor Digitale Diensten (JH3)
- Digital radio (E1D)
- Intelligent Speed Assistant updates (502)
- Luidsprekers voor (EL8)
- MBUX multimedia system (E7M)
Interieur & Comfort
- comfortstoel(en)
- Halfautomatische airconditioning TEMPMATIC (HH9)
- lendesteunen (verstelbaar)
- TEMPOMAT (cruisecontrol) (MS1)
- Bijrijdersbank tweezits (S23)
- Chroompakket interieur (FP4)
- Laadruimtebekleding tot het dak (hout) (VA2)
- Scheidingswand doorlopend (D50)
- Stof Caluma zwart (VF4)
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar (CL1)
Veiligheid
- Active Brake assist (BA3)
- Attention Assist (JW8)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem aan de voor- en achterzijde, draadloos (RY2)
- Snelheidsbegrenzer 210 km/u (MK8)
- Wegrijassistent (E07)
Overig
- ECO Start-Stop-Functie "PLUS" (MJ8)
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 830 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 320 cm
Interieur
Interieurkleur: Stof grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Servicepakket (inbegrepen):
Geldige APK
Wensink App - Wensink Zekerheidsgarantie bedrijfswagens (€ 995 ex BTW meerprijs):
6 maanden BOVAG garantie
Geldige APK en eerstvolgende APK gratis
Minimaal 7500 km rijden tot volgende onderhoud interval
Technische inspectie op 140 punten
Na reinigen gereconditioneerde auto
Wensink AppMinimaal € 25 brandstof
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket"): BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.140 x 1.930 x 1.910 mm |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| gewicht | 1.970 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 6.000 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Actieradius | 1.029 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 197 g/km |
Opties
Wensink Bedrijfswagens Zwolle
Lippestraat 28028 PS Zwolle






































