
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
114CDI XL Autom. | 2x Schuifdeur | ACC | LED | Standkachel | Zeer compleet
€ 26.4052021102.929 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (6 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 21 januari 2021 |
| APK | 21 januari 2024 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 71.613 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Zeer nette en complete Mercedes Vito 114CDI L2H1 automaat voorzien van twee schuifdeuren, Vito is aantoonbaar dealer onderhouden.
De getoonde 20inch wielen met nieuwe banden zijn tegen meerprijs van €1.895,- ex de BTW, bus wordt standaard met de originele stalen Mercedes wielen geleverd.
Kijk voor meer foto's van betere kwaliteit op onze website www.mastenbroekautos.nl
Bij het ontwerpen van de Mercedes-Benz VITO stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Houdt u van een luxe uitstraling? Dan is het lederen interieur een heel aantrekkelijke extra! Geen achterportier bij deze Mercedes-Benz VITO. In plaats daarvan een schuifdeur, die in- en uitstappen vergemakkelijkt.
De standkachel verwarmt het interieur voor. Dat betekent meer comfort voor u en minder slijtage voor de auto. Kommaar-kommaar-kommaar, aldus de achteruitrijcamera. Iedere centimeter vrije ruimte komt haarscherp in beeld. Schadevrij inparkeren maar! Achter het stuur van deze Mercedes-Benz bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Ook op de korte stukken is de cruise control een uitkomst. Kijk maar bij de benzinepomp! Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn navigatiesysteem, schakel flippers aan het stuur, DAB+ radio, airconditioning, buitentemperatuurmeter en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Bij ons heeft u de keuze om de auto zo mee te nemen of u neemt er een afleverpakket bij.
Onze afleverpakketten;
- Basis € 199,- ex. btw: apk keuring, tenaamstelling, aflevercontrole ( controle op 50 punten )
- Plus € 685,- ex. btw: apk keuring, kleine onderhoudsbeurt, tenaamstelling, aflevercontrole ( controle op 50 punten ), minimaal 1/4 tank brandstof, 3 maanden garantie, vervangend vervoer tijdens garantie werkzaamheden
- Extra € 985,- ex btw: apk keuring, grote onderhoudsbeurt, aflevercontrole ( controle op 50 punten ), tenaamstelling, minimaal 1/2 tank brandstof, 3 maanden garantie, vervangend vervoer tijdens garantie werkzaamheden.
Mastenbroek Auto's is het autobedrijf in Lunteren die gespecialiseerd is in BMW's, personenauto's, bedrijfswagens en campers. Kunnen wij u helpen met de aanschaf, het onderhoud of de ombouw van uw camper? Bent u op zoek naar een BMW specialist voor deskundig onderhoud van uw BMW? Of wilt u graag advies over een bedrijfswagen? Neem contact op met ons en wij helpen u verder!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Zijwandbekleding laadruimte
Exterieur
- 2 openslaande deuren
- Achterruitsproeier
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Overig
- 100% onderhouden
- Betonplex in laadruimte
- DAB+ radio
- garantie bespreekbaar
- grijs kenteken
- Leder sportstuur
- Navigatie professional
- nieuwstaat
- schakelflippers aan het stuur
- sidebars
- Spoiler achterzijde
- Stuur in hoogte verstelbaar
- tweezits bijrijdersbank
- zeer nette auto
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 1.029 kg
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (6 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| gewicht | 2.021 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.050 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 160 g/km |
Opties
Mastenbroek Auto's
Dorpsstraat 1926741 AS Lunteren

















































