
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
Bestel 114 CDI
€ 26.8502023100.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 28 april 2023 |
| APK | 7 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 65.017 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Deze prachtige bus is over genomen van de Eerste eigenaar !
Mercedes Vito Automaat AMG Look F1 Flippers Trekhaak
- Kenteken: VSH-85-D
- Merk: Mercedes
- Model: Vito Bestel
- APK tot: 07-05-2027
- Tellerstand: 100000 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2023
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zilver Metallic
- Bekleding: Stof
- Motorinhoud: 1950 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 654
- Vermogen: 100 kW / 136pk
- Ledig gewicht: 1976 kg
- Max. trekgewicht: 2500 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 514 cm
- Breedte: 193 cm
- Laadruimte hoogte: 139 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Comfort pakket
- Airco automatisch
- Comfortstoel(en)
- Extra verwarming interieur
- Stuur multifunctioneel
Pakket: Parkeer pakket
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Pakket: Spoor pakket
- Dodehoek detectie
- Rijstrooksensor
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Kleur wit
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Aanhanger assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zijwind assistent
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Vermoeidheids herkenning
Het zijn juist de Duitse autofabrikanten die steeds opnieuw grenzen verleggen, nieuwe technieken ontwikkelen en auto's nog beter maken. Deze Mercedes Vito Bestel is daar een goed voorbeeld van, een auto die is ontwikkeld om op hoog niveau, veilig en comfortabel te rijden onder alle omstandigheden. In deze auto vindt u een dieselmotor en een automatische transmissie. Een openzwaaiend portier kan flink wat wind vangen, met gevaarlijke gevolgen. Dat zal niet gebeuren met de handige, ruime schuifdeur. Tot de uitrusting van deze Mercedes behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas en trailer assistent.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. Achter het stuur van deze Mercedes bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Met cruise control rijdt u rustiger en meer ontspannen, en bovendien zuiniger. Het hele jaar door zorgt airconditioning voor een prettige temperatuur. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn navigatiesysteem, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de Mercedes Vito Bestel heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Vermoeidsheidsherkenning neemt tekenen van vermoeidheid waar bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er daardoor ongelukken gebeuren.
Als u nieuwsgierig bent naar deze Mercedes Vito Bestel, neem dan snel contact met ons op.
Jansma Autoservice
Alde Wei 26
9222NG Drachtstercompagnie
0611567938
info@jansma-autoservice.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.140 x 1.930 x 1.910 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.976 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Actieradius | 958 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
Opties
Jansma autoservice
Alde Wei 269222 NG Drachtstercompagnie

























