
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
114 CDI L2 AUT. TREKHAAK, STANDKACHEL, CAMERA, CRUISE, CLIMA
€ 37.900202432.531 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 3 mei 2024 |
| APK | 3 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 66.325 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- Comfortstoel(en)
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- exclusieve kleur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- WiFi
- Zijwandbekleding laadruimte
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: mrt. 2024 - 2026
Cabine: enkel
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 993 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 320 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Van Den Berg Nijverheidsweg 19 3771ME BARNEVELD, NL 0342-208040 http://www.autobedrijfvandenberg.nl verkoop@autobedrijfvandenberg.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.140 x 1.930 x 1.980 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.807 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Actieradius | 1.029 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 184 g/km |
Opties
Autobedrijf van den Berg
Nijverheidsweg 193771 ME Barneveld




























