
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
114 CDI Lang | Camera | Apple CarPlay | Trekhaak
€ 22.940202292.497 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 9 februari 2022 |
| APK | 9 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 61.779 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Welkom bij Autobedrijf Bockhoudt Assen,
Autobedrijf Bockhoudt is gevestigd in Groningen & Assen,
A.H.G. Fokkerstraat 30, 9403 AP Assen | 0592-421665 | cschollema@bockhoudt.nl - ewezeman@bockhoudt.nl
Afleverpakketen pakketten:
Afleverpakket Standaard € 195,-
• Tenaamstelling / Vrijwaren
• Minimaal 3 Maand geldige APK
• Van binnen en buiten professioneel gereinigd
• Vloeistoffen controle
• 1 Maand garantie op motor en versnellingsbak
Afleverpakket Compleet € 895,- *
• Tenaamstelling / Vrijwaren
• 6 Maand Garantie op auto’s met een vraagprijs van boven € 5.000,-
( Achteraf gemonteerde accessoires zijn uitgesloten )
• Onderhoudsbeurt volgens schema
• Nieuwe Apk Keuring
• Airco Check ( Indien aanwezig )
• Distributieriem vervangen ( indien nodig )
• Van binnen & buiten professioneel gereinigd )
• ½ Tank vol brandstof
* Auto’s ouder dan 6 jaar of meer dan 150.000 km --> € 1.295,-
* Auto's boven € 40.000,- --> € 1.295,-
Kwaliteit , zekerheid en vertrouwen onder één dak !
Graag tot ziens bij Autobedrijf Bockhoudt Assen.
A.H.G. Fokkerstraat 30, 9403 AP Assen | 0592-421665 | cschollema@bockhoudt.nl | ewezeman@bockhoudt.nl
Alle Moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden !
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Audio-installatie
- Bluetooth
- Bluetooth
- Navigatiesysteem full map
Interieur & Comfort
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Tussenschot volledig
- zijwandbekleding laadruimte
Veiligheid & Techniek
- aanhanger assistent
- zijwind assistent
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jul. 2020 - mrt. 2024
Wielbasis: 320 cm
Interieurkleur: Zwart / Grijs
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Referentienummer: 13936
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.140 x 1.928 x 1.910 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.975 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Actieradius | 958 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 203 g/km |
Opties
Autobedrijf Bockhoudt Assen
A.H.G. Fokkerstraat 309403 AP Assen

































