
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
116 CDI Extra Lang DC Comfort
€ 11.9002018233.852 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 januari 2018 |
| APK | 4 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 54.740 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
Mercedes-Benz Vito 116 CDI L3 Dubbel Cabine
Groen - Zwart artico interieur
In nette staat verkerende Vito met 5 zitplaatsen.
De Vito is onder andere voorzien van:
- Meegespoten bumpers
- Lichtmetalen velgen
- Side bars
- Airconditioning
- Cruise Controle
- Achteruitrijcamera
- Achterdeuren met ruitenwissers
- Vloer en wandbetimmering in laadruimte
- Kast in laadruimte-
- Trekhaak 2.500 kg
- Voorstoelen met armsteunen
- Privacy Glass
- et cetera
Bel of mail voor meer informatie.
De prijs is exclusief 21% BTW.
www.vanhooffbv.nl
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
Interieur
- Kunstlederen bekleding
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Aanhanger assistent
- Zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jun. 2016 - aug. 2019
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 736 kg
Lengte/hoogte: L3H1
Wielbasis: 343 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Van Hooff Handelsonderneming B.V. Tongerloostraat 28 5154PH ELSHOUT, NL 0416380054 http://www.vanhooffbv.nl verkoop@vanhooffbv.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.370 x 1.930 x 1.990 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 2.064 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 72 l |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 1.200 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 158 g/km |
Opties
Van Hooff B.V.
Tongerloostraat 285154 PH Elshout





































