
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz Vito
119CDi 4x4 9G-Tronic Automaat Lang Dubbele Cabine | Navigatie | Airco | Camera | Cruise

Mercedes-Benz Vito
119CDi 4x4 9G-Tronic Automaat Lang Dubbele Cabine | Navigatie | Airco | Camera | Cruise
€ 30.9952021171.396 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 augustus 2021 |
| APK | 30 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 58.578 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 201 - € 201 |
Omschrijving
Al decennia staan Duitse merken bekend om hun ongeëvenaarde kwaliteit en prestaties. En dat geldt zeker ook voor deze Mercedes-Benz Vito. De krachtige dieselmotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Superieur rijgedrag onder moeilijke omstandigheden? Laat dat maar aan de vierwielaandrijving over!
De getoonde nieuwe lichtmetalen velgen hebben een meerprijs van € 1900,--
Inparkeren? Met de achteruitrijcamera heb je er geen omkijken meer naar! Met de routebegeleiding van het navigatiesysteem kun je je volledig op het verkeer concentreren. Muziek aan, muziek uit? Het kan met een simpele vingerbeweging dankzij de audiobediening op het stuur! Voor de lange ritten is de cruise control een verademing. In een auto als deze mag jij ook airconditioning verwachten.
Zoals je mag verwachten van deze Mercedes-Benz Vito is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel.
Als je nieuwsgierig bent naar deze Mercedes-Benz Vito, neem dan snel contact met ons op.
Aanvullende opties en accessoires
- Airbag(s)
- Bluetooth-interface
- Comfort-Plus-pakket
- El. Spiegels
- Laadruimte bekleed
- Mistlampen
- Multimedia systeem
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelbus dubbele cabine
Laadvermogen: 1.020 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen laadruimte: 160 x 168 x 139 cm
Interieurkleur: black
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Referentienummer: 12113
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
Bedrijfsinformatie
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.010 x 1.910 x 1.900 mm |
| gewicht | 2.180 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| CO2-uitstoot | 244 g/km |
Opties
DUTCH Vans
Mercuriusweg 413771 NC Barneveld




























