
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
114 CDI Extra Lang DC Comfort | Xenon-Led | Camera | Geen BTW! |
€ 25.9502016118.596 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 februari 2016 |
| APK | 20 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 62.591 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
Uitstekend onderhouden en van 1e Eigenaar afkomstige Mercedes Vito DC extra Lang en slechts 118.595km op de teller! Deze Mercedes is afkomstig van een particuliere eigenaar waardoor er GEEN BTW meer bijkomt...
Wij leveren u deze Mercedes rijklaar, netjes gepoetst, met APK tot 02-2027 en 3 maanden garantie (onder Bovag voorwaarden)!
U bent van harte welkom om deze auto te komen bezichtigen. Wij adviseren u wel vooraf nog even te informeren naar de beschikbaarheid, dit om teleurstelling te voorkomen. Wij zijn maandag tot en met zaterdag bereikbaar op tel.: 06-11289527 (ook Whatsapp) of per mail: verkoop@autoheijkamp.nl.
Inruil van uw huidige auto is uiteraard mogelijk!
Met vriendelijke groet,
AUTO HEIJKAMP (Elspeet)
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Comfortstoel(en)
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Zijwandbekleding laadruimte
Exterieur
- Achterklep met ruit
- Buitenspiegels met verlichting
Overig
- Ambition Pack (Comfortstoel(en), Comfortstoel(en))
- Audio-pakket
- Exterieur-pakket
- Interieur-pakket (Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Licht en zicht-pakket (Buitenspiegels met verlichting)
- Navigatie-pakket (Audio-installatie, Audio-installatie, Navigatie-systeem full map, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Navigatie full map)
- Professional Pack
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 732 kg
Wielbasis: 343 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG GARANTIE
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.370 x 1.928 x 1.910 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 2.068 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 72 l |
| Actieradius | 1.220 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
Opties
Auto Heijkamp
Vierhouterweg 228075 BJ Elspeet





























