
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz Vito
114 CDI 136pk L2H1 *Rijklaar Direct Rijden* Euro6 Airco | Navigatie | Camera | LM Velgen Cruisecontrol, Bumper in de kleur, Parkeersensoren, Achterklep, Stoelverwarming, Bijrijdersbank, Inrichting

Mercedes-Benz Vito
114 CDI 136pk L2H1 *Rijklaar Direct Rijden* Euro6 Airco | Navigatie | Camera | LM Velgen Cruisecontrol, Bumper in de kleur, Parkeersensoren, Achterklep, Stoelverwarming, Bijrijdersbank, Inrichting
€ 22.900202091.547 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 19 juni 2020 |
| APK | 23 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 48.950 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
136pk Mercedes-Benz Vito L2H1 Euro6 met camera en navigatie. Geheel dealer onderhouden en uitgevoerd met airconditioning, lichtmetalen velgen, cruisecontrol, bumper in de kleur, parkeersensoren, achterklep, stoelverwarming, inrichting, bijrijdersbank en bluetooth telefoonvoorbereiding.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Bijrijdersbank
- Inrichting
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Aanhanger assistent
- Zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: nov. 2019 - okt. 2021
Cabine: enkel
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 947 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 320 cm
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 283 x 168 x 139 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695 ex BTW): Garantiepakket 1: 3 maanden garantie tot 7500km: Inclusief onderhoudsbeurt, nieuwe vloeistoffen en filters, eind proefrit door monteur (max. 12 jaar oud - 200.000km)
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Productveiligheid
Fabrikant: Van der Wal Vans Lekdijk 188 2967GJ LANGERAK, NL 0880072727 http://www.vanderwalvans.nl info@vanderwalvans.nl
Bedrijfsinformatie
Al de door ons vermelde prijzen zijn meeneemprijzen excl. BTW (en excl. BPM) tenzij anders vermeld.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen Autodata en de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Onze voorraad bedrijfswagens bestaat doorgaans uit ruim 400 voertuigen en is afkomstig van zorgvuldig geselecteerde en betrouwbare partners en leasemaatschappijen.
Wij begrijpen als geen ander dat een bedrijfswagen aanschaffen een hele uitgave is en soms niet gelegen komt.
Wij kunnen met u meedenken in passende financieringsmogelijkheden.
Dus bent u opzoek naar uw bedrijfswagen dan bent u bij Van der Wal Vans V.O.F. aan het juiste adres!
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.750 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.140 x 1.930 x 1.980 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.853 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Actieradius | 1.060 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 197 g/km |
Opties
Van Der Wal Vans V.O.F.
Lekdijk 1882967 GJ Langerak

























