
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
114 CDI Lang
€ 9.9502019257.225 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 9 mei 2019 |
| APK | 27 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 54.269 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
PRIJS IS EXCL. BTW, MEENEEMPRIJS.
Voor- en achterbumper beschadigd.
Deze Mercedes-Benz Vito komt uit 2019, werd geleverd van 01-06-2016 tot 31-08-2019 en kostte toen € 54.269,-. Deze originele Nederlandse bedrijfswagen staat sinds 2019 op kenteken, is voorzien van een diesel-motor, heeft een maximum vermogen van 100 kW (136 PK) en een cilinderinhoud van 2143 cc.
De bedrijfswagen heeft een topsnelheid van 184 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 12,8 seconden. Het verbruik van deze bedrijfswagen is gemiddeld 6,0 liter per 100 km en hij weegt 1976 kg. De APK is geldig tot 25-05-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 183,- per kwartaal.
Deze gegevens zijn zo correct mogelijk weergegeven.
Desondanks kunt u aan deze gegevens geen rechten ontlenen.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
Veiligheid
- zijwind assistent
Overig
- Aanhanger-assistent
- betimmerd
- Radio-MP3
- sidebars
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 824 kg
Wielbasis: 320 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.140 x 1.928 x 1.910 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.976 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 72 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,8 s |
| Actieradius | 1.180 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
Opties
Slob Bedrijfsauto's B.V.
Hoofdweg Noord 292913 LB Nieuwerkerk aan den IJssel



















