
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz Vito
119 CDI L3 Pro DC 190pk - 2x Schuif - Trekhaak - Stoelverwarming - Multibeam LED - Camera - Rijklaar

Mercedes-Benz Vito
119 CDI L3 Pro DC 190pk - 2x Schuif - Trekhaak - Stoelverwarming - Multibeam LED - Camera - Rijklaar
€ 56.95020246.623 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 januari 2024 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Kleur wit
- Ruiten in achterdeuren+achterruitverw.+wisser
Infotainment
- DAB+
- MBUX 10" Multimediasysteem
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Kunstlederen bekleding
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- GVW teruggekeurd
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- sluitbekrachtiging
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus dubbele cabine
Modelreeks: mrt. 2024 - 2026
Kenteken: ME-93-64
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten
Lengte/hoogte: L3H1
Wielbasis: 343 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Schel Bedrijfswagens B.V. De Koppeling 9 6986CS ANGERLO, NL 0313490762 http://www.schelbedrijfswagens.nl tristan@schelbedrijfswagens.nl
Bedrijfsinformatie
Let op: De informatie en opties op deze pagina zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Toch kunnen er onbedoeld afwijkingen of fouten voorkomen. Controleer bij interesse altijd de exacte specificaties en uitrusting. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 440 Nm |
| gewicht | 2.048 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Actieradius | 985 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 198 g/km |
Opties
Schel Bedrijfswagens BV
De Koppeling 96986 CS Angerlo
















































