
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz Vito
119 CDI Lang Automaat Airco Cruise 3 Zits Navi Camera Alu Velg Trekhaak 2500 kg Euro 6

Mercedes-Benz Vito
119 CDI Lang Automaat Airco Cruise 3 Zits Navi Camera Alu Velg Trekhaak 2500 kg Euro 6
€ 22.9502017100.861 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 3 oktober 2017 |
| APK | 18 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 62.251 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Aanhanger assistent
- Zijwind assistent
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jun. 2016 - aug. 2019
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 807 kg
Wielbasis: 320 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Bedrijfswagencentrum Roosendaal B.V. Stepvelden 21A 4704RM ROOSENDAAL, NL 0165566033 http://www.bwcr.nl info@bwcr.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 440 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.140 x 1.930 x 1.980 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.993 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 72 l |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 1.220 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
Opties
Bedrijfswagencentrum Roosendaal B.V.
Stepvelden 214704 RM Roosendaal

























