
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
109 CDI Functional Lang
€ 6.9442015183.374 km
Handmatig
Diesel
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 17 april 2015 |
| APK | 13 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 35.604 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio-installatie
Interieur
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot laag
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: sep. 2014 - aug. 2016
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 714 kg
Wielbasis: 320 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Vakgarage van 't Hoog Ambachtsweg 9 2964LG GROOT AMMERS, NL 0184-601970 http://www.vakgaragevanthoog.nl info@vanthoog.nl
Bedrijfsinformatie
Vakgarage van 't Hoog is een allround autobedrijf dat dit jaar 49 jaar bestaat.
Service staat bij ons hoog in het vaandel.
Door een gemoedelijk familiebedrijf te blijven met een sterk team medewerkers kunnen we dit realiseren. Niet voor niets scoren we een mooie 9 op klantenvertellen.nl.
Bij aankoop kunnen wij je volledig ontzorgen met ons afleverpakket. Wij leveren de auto dan met 1 jaar Bovag garantie, een complete onderhoudsbeurt, nieuwe APK, airco onderhoudsbeurt,
15.000 km onderhoudsvrij, tenaamstelling en een gratis einde garantiecheck.
De kosten voor dit pakket bedragen slechts 1250,- euro. Je bent dan verzekerd van een top onderhouden auto waarbij je het eerste jaar niet voor onverwachte kosten komt te staan.
Het onderhoudspakket is overigens niet verplicht, voor de vraagprijs leveren wij de auto met een geldige APK en een aflevercheck waarbij alle vloeistoffen gecontroleerd worden.
De 12 maanden Bovag garantie is van toepassing bij auto's vanaf € 4500,-
Voor bedrijfswagens is de Bovag garantie indien van toepassing standaard 3 maanden.
De optielijst is met grote zorg samengesteld.
Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is.
Wij raden u dan ook aan om de opties en accessoires zorgvuldig te controleren.
Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Graag even bellen als u wilt komen proefrijden, wij zorgen dan dat de koffie en de auto voor u klaarstaan.
Tot ziens bij Vakgarage van 't Hoog!
Met vriendelijke groet,
Huib van 't Hoog, Patrick Platschorre en Janneke van der Wal
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 65 kW (89 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.140 x 1.930 x 1.970 mm |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| gewicht | 1.787 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.501 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 57 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 18,9 s |
| Actieradius | 904 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 166 g/km |
Opties
Vakgarage van 't Hoog Groot Ammers
Ambachtsweg 92964 LG Groot-Ammers
























