
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
Bestel 114 CDI Lang *Automaat* Camera* Vol*
€ 10.9452015265.070 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 16 december 2015 |
| APK | 21 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 50.115 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Zeer goed rijdende Vito.
Nieuwe APK!
Mercedes Vito Bestel 114 CDI Lang *Automaat* Camera* Vol*
- Kenteken: VS-007-N
- Merk: Mercedes
- Model: Vito Bestel
- APK tot: 21-04-2027
- Tellerstand: 265070 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Automaat
- Kleur: wit
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 2143 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 651.950
- Vermogen: 100 kW / 136pk
- Ledig gewicht: 1987 kg
- Max. trekgewicht: 2500 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- Verbruik: 6 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 514 cm
- Breedte: 193 cm
- Laadruimte hoogte: 139 cm
- Aantal sleutels: 1
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Ambition Pack
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco automatisch
- Comfortstoel(en)
- Dimlichten automatisch
- Stuur multifunctioneel
- Warmtewerend glas
Pakket: Audio pakket
- Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
Pakket: Navigatie pakket
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Navigatiesysteem full map
- Parkeer assistent
- Stuur multifunctioneel
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterklep
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Park Distance Control
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Airco automatisch
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Welkom bij Petersen Automotive.
Bij ons staan nette auto’s en duidelijke afspraken centraal. Wij helpen u graag met inruil, financiering en garantiemogelijkheden.
Een garantiepakket van 12 maanden is mogelijk vanaf €495,-. Zowel particuliere als zakelijke financiering is snel en eenvoudig geregeld.
Geen tijd om uw nieuwe auto op te halen? Thuisbezorging is mogelijk in overleg.
Bezichtiging en proefrit zijn dagelijks mogelijk op afspraak.
Interesse in deze auto? Neem gerust contact met ons op voor extra informatie, een video of de mogelijkheden.
Petersen Automotive
Industrieweg 15
9521 CE Nieuw-Buinen
+31640165526
Info@petersenautomotive.nl
www.petersenautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.140 x 1.930 x 1.910 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.987 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 72 l |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 158 g/km |
Opties
Petersen Automotive
Industrieweg 159521 CE Nieuw-Buinen












































