
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
116 CDI Extra Lang L3 Dubbelcab Airco/ Navi/ Camera/ Trekhaak/
€ 39.950202424.820 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 februari 2024 |
| APK | 23 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 71.257 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
Gebouwd voor vele jaren rijplezier waarbij comfort en veiligheid op de eerste plaats staan, dat is deze typisch Duitse Mercedes-Benz VITO. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Een openzwaaiend portier kan flink wat wind vangen, met gevaarlijke gevolgen. Dat zal niet gebeuren met de handige, ruime schuifdeur. In deze auto profiteert u onder andere ook van: warmtewerend glas en trailer assistent.
Omdat u nou eenmaal geen ogen in uw achterhoofd heeft, is het altijd lastig om achteruit te rijden zonder brokken te maken. De achteruitrijcamera lost dat probleem op. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Met het navigatiesysteem kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. Audiovolume aanpassen of wisselen van radiozender: dat gaat makkelijk en veilig met de audiobediening op het stuur. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Ook is de Mercedes-Benz uitgerust met: regensensor, cruise control, airconditioning, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De geavanceerde technologie in deze Mercedes-Benz is in staat om onderweg het verkeer om u heen te monitoren en er op te reageren. Zo hebt u als het ware een automatische co-piloot aan boord. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt.
Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Telefoonintegratie
- Telefoonintegratie premium
Veiligheid
- zijwind assistent
Overig
- Aanhanger-assistent
- Audio-pakket (Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Telefoonintegratie, Telefoonintegratie, Telefoonintegratie premium, Telefoonintegratie premium)
- Exterieur-pakket
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 928 kg
Wielbasis: 343 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 4 (4 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Bent u geïnteresseerd in één van onze occasions? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, wij helpen u graag verder!
We zijn via e-mail, WhatsApp en telefonisch te bereiken.
Ook kunt u uw huidige auto bij ons inruilen. Stuur ons foto's van het interieur, het exterieur en de kilometerstand door, dan wij berekenen de inruil waarde van uw auto.
We werken waar mogelijk op afspraak, zo kunnen wij voldoende tijd voor u vrijmaken en u zo goed mogelijk van dienst zijn.
In het echt zijn onze auto's nog mooier dan op de foto. Maak daarom een afspraak en kom langs voor een bakje koffie, of iets anders, en om de auto's te bekijken.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 380 Nm |
| gewicht | 2.073 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.001 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
Opties
Stuurland Automotive
Nieuwstraat 15384 TC Heesch



































