
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz Vito
114 CDI | Lang L2 | Climate Control | Carplay | 3-zits | Trekhaak | Bumpers in kleur | LED Koplampen | Parkeerpakket met Camera | Alarm Klasse 3 | Digitale Radio | Certified

Mercedes-Benz Vito
114 CDI | Lang L2 | Climate Control | Carplay | 3-zits | Trekhaak | Bumpers in kleur | LED Koplampen | Parkeerpakket met Camera | Alarm Klasse 3 | Digitale Radio | Certified
€ 29.650202349.242 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 24 augustus 2023 |
| APK | 13 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 84.592 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Het is een mooie auto, deze Mercedes-Benz Vito uit 2023, hij heeft 49242 kilometer gelopen. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Het passagiersgedeelte van deze personenauto is voorzien van een schuifdeur. Dat betekent een royale instap zonder openslaande portieren! Bij de uitrusting van deze Mercedes-Benz horen onder meer LED koplampen, warmtewerend glas, trailer assistent en LED-achterlichten.
Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. De snelste of zuinigste weg? Het full map navigatiesysteem aan boord wijst de juiste weg! Via de schakelmogelijkheden op het stuur is de audiobediening veilig en eenvoudig. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Ook regensensor, cruise control, airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur horen tot de voorzieningen op deze auto.
Zoals u mag verwachten van deze Mercedes-Benz Vito is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. In deze Mercedes-Benz vinden we verder een hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AHW kogelkoppeling vast (Q22)
- Bumpers in lakkleur (CM2)
- Dimlichtassistent (LA2)
Interieur & Comfort
- Bekleding kunstleder zwart (VU9)
- Bijrijdersbank tweezits (S23)
- Laadruimtebekleding tot het dak (hout) (VA2)
- Scheidingswand doorlopend met vaste ruit (D51)
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar (CL1)
Veiligheid
- Alarm met binnenruimtedetectie (FY1)
- PARKTRONIC (PTS) (EZ8)
- aanhanger assistent
- zijwind assistent
Overig
- Audio 30 (Bluetooth telefoonvoorbereiding, telefoonintegratie) (E3C)
- Comfort Pakket (Bijrijdersstoel) (Comfortchauffeursstoel, PTC, extra verwarming elektrisch) (N16Z)
- ECO Start-Stop-Functie "PLUS" (MJ8)
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- Licht en Zichtpakket (buitenspiegels met verlichting, koplampen adaptief) (N10Z)
- Parkeerpakket (EZ5)
- Reservewiel
- Rookvrij
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2014 - 2024
Referentienummer: 197488
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Vooras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Maten en gewichten
Laadvermogen: 880 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 320 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart leder
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen):
Alleen bij personenwagens:
Geldige APK
Wensink App
Wettelijke garantie
RDW-leges
- Certified bestelwagens afleverpakket 24 (€ 995 ex BTW meerprijs):
6 maanden of 10.000km onderhoudsvrij
Compleet doorgelicht op 65 punten
Mobilovan pechhulp
Uw bestelwagen is connected
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.140 x 1.930 x 1.910 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.920 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 5.500 l |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 191 g/km |
Opties
Wensink Mercedes-Benz Cars Hoogeveen
Buitenvaart 30037905 TA Hoogeveen







































