
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz Vito
114 CDI Lang / Trekgewicht 2000 Kg / Navigatie / Cruise Control / Airco / Parkeersensoren / Stoelverwarming / Achteruit rij camera /

Mercedes-Benz Vito
114 CDI Lang / Trekgewicht 2000 Kg / Navigatie / Cruise Control / Airco / Parkeersensoren / Stoelverwarming / Achteruit rij camera /
€ 17.385201950.769 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 12 december 2019 |
| APK | 12 december 2022 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 68.733 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
U bent van harte welkom in de showrooms van Herwers! Onze dealerorganisatie bestaat uit 11 vestigingen in Oost-Nederland. Wij zijn officieel merkdealer van Dacia, Hyundai, Mitsubishi, Nissan en Renault.
Onze verkoopadviseurs ontvangen u graag om samen uw wensen te bespreken of een proefrit te organiseren. Mét een lekker kopje koffie!
- Eenvoudig een proefrit plannen
- Gemakkelijk contact via WhatsApp, webchat of telefonisch
- Bereikbaar van 9u - 21u en zaterdag van 9u - 17u
- Altijd een ruime voorraad, 24/7 online te bekijken
- Taxatie van uw huidige auto op afstand mogelijk
Koop, private lease of financieren; wij adviseren u graag over de aanschafmogelijkheden en mobiliteitsoplossingen die we bieden. Staat de auto die u zoekt er niet tussen? Wij kunnen voor u op zoek!
We vinden het belangrijk dat onze klanten zich thuis voelen bij ons en kwaliteit staat daarom hoog in het vaandel. Onze klanten beoordelen ons gemiddeld met een 8.9!
Heeft u vragen? Neem gerust even contact met ons op.
Prijs en uitvoeringsspecificaties voorbehouden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Mistlampen halogeen (L16)
Interieur & Comfort
- Bijrijdersbank tweezits (S23)
- Scheidingswand doorlopend (D50)
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar (CL1)
Veiligheid
- aanhanger assistent
- Thorax/Pelvis airbag bestuurder (SH1)
- Windowbags bestuurder en bijrijder (SH9)
- zijwind assistent
Overig
- Audio-pakket (Bluetooth telefoonvoorbereiding)
- Instructieboekjes aanwezig
- Navigatie-pakket (Navigatiesysteem full map, Audio-installatie, Bluetooth telefoonvoorbereiding)
- Parkeerpakket (Actieve pakeerassistent) (EZ5)
- Professional Pack
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2014 - 2024
Referentienummer: 678504 HERWERS.03
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 963 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 320 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
CO₂-uitstoot (NEDC): 168 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Deze occasion wordt voor de getoonde prijs afgeleverd inclusief een geldige apk, vloeistoffen controle, RDW teller rapport en tenaamstellingskosten. Tevens is de auto technisch door ons geïnspecteerd.
- Herwers Basis pakket (€ 895 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); Een kwart tank brandstof, Gratis 1 dag vervangend vervoer bij onderhoud of reparatie, Herwers Privilege Pas en mobiliteitsgarantie, Olie verversen incl. oliefilter indien binnen 6 maand of 7500 km benodigd, Professionele poetsbeurt binnen en buiten, Vervangen slijtagedelen indien binnen 6 maand of 7500 km benodigd
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.750 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.140 x 1.930 x mm |
| gewicht | 1.837 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 2.000 kg |
| Inhoud bagageruimte | 6.000 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Actieradius | 1.093 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 168 g/km |
Opties
Auto Herwers Aalten B.V.
De Driehoek 17122 TL Aalten









































