
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito
114 CDI Automaat DC 5 Pers. - MARGE - L2 Lang - Camera - Cruise
€ 17.9002016186.680 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 januari 2016 |
| APK | 4 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 54.957 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Duitse auto's blijven onveranderd vertegenwoordigd in de top van wereldmerken. En dat is geen toeval. De auto is van het bouwjaar 2016 en is van de eerste eigenaar. Hij heeft een dieselmotor en een automatische transmissie. Zelfs bij weinig parkeerruimte krijgen passagiers via de schuifdeur voldoende mogelijkheid om in en uit te stappen.
De achteruitrijcamera laat duidelijk zien hoeveel ruimte u nog heeft bij het inparkeren. Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audio-installatiesysteem gecombineerd. De cruise control geeft elke flitser het nakijken. Het hele jaar door zorgt airconditioning voor een prettige temperatuur. Natuurlijk behoren centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur ook tot de uitrusting van deze complete auto.
In de Mercedes-Benz Vito heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit.
Tevens wordt deze auto geleverd met het tellerrapport van Nationale Autopas. Even bellen voor een afspraak en u kunt deze auto van top tot teen zelf bekijken.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterklep met ruit
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio-installatie
- Carkit
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- 2e sleutel
- Bluetooth
- Marge auto, geen BTW
- Onderhouds + km historie aanwezig
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: mei 2015 - aug. 2016
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 798 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 320 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Hoogendoorn Bedrijfsauto's 2e Tochtweg 49 2914LM NIEUWERKERK AD IJSSEL, NL 0180312395 http://www.hoogendoorn-bedrijfsautos.nl info@hoogendoorn-bedrijfsautos.nl
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Bedrijfsinformatie
Kijk voor meer informatie en grotere foto's op onze website www.hoogendoorn-bedrijfsautos.nl. Al onze auto’s zijn voorzien van een Nationale Autopas en in de meeste gevallen is de complete onderhoudshistorie bekend. Inruil van uw huidige bedrijfswagen is mogelijk. U kunt bij ons terecht voor Financial lease en een autoverzekering. Mocht er onverhoopt geen reservesleutel bij de auto aanwezig zijn, dan is het mogelijk om die tegen kostprijs bij ons te bestellen. Onze openingstijden zijn van Ma t/m Vrij 09:00 - 17:30 uur,en zaterdag en ’s avonds alleen op afspraak. Hoewel aan de informatie van deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt U contact met ons opnemen via 0031 (0) 180 31 23 95.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.140 x 1.930 x 1.970 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 2.002 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 72 l |
| Actieradius | 1.220 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
Opties
Hoogendoorn bedrijfsauto's B.V.
Tweede Tochtweg 492914 LM Nieuwerkerk aan den IJssel



























