
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Vito Tourer
110 CDI Base Extra Lang
€ 18.1372019176.869 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 16 december 2019 |
| APK | 1 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 70.284 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 636 - € 667 |
Omschrijving
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze website en advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze informatie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- zijwind assistent
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R16
Laadvermogen: 995 kg
Wielbasis: 343 cm
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
Voor meer informatie kunt altijd bellen of Mailen met onze verkoop
mail adres: Verkoop@dorenbosmobiliteit.nl
Telefoonnummer: 06-27494648
of neem een kijkje op onze website: www.dorenbosmobiliteit.nl
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze website en advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.750 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.370 x 1.930 x 1.980 mm |
| gewicht | 1.850 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,3 s |
| Actieradius | 1.044 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 176 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Dorenbos Alles voor uw Mobiliteit B.V.
Italiëlaan 239403 DW Assen













