

Mercedes-Benz V-klasse
250d Lang Avantgarde Edition
€ 39.9502017110.872 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 10 maart 2017 |
| APK | 31 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 84.081 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 722 - € 759 |
Modelreeks: jun. 2015 - jun. 2018
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 1.055 kg
Wielbasis: 320 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Derks Bedrijfswagens B.V. Belgenlaan 7 5406XN UDEN, NL 0413241040 http://www.derksbedrijfswagens.nl verkoop@derksbedrijfswagens.nl
Let op !! Al onze prijzen zijn exclusief BTW, mits anders vermeld in de advertentie !!
Derks Bedrijfswagens heeft een ruim aanbod bedrijfswagens: bestelbussen, koel- en vrieswagens. Alle merken en modellen. Nieuwe en (jong) gebruikt. We hebben zelfs elektrische vrachtfietsen met het laadvolume van een kleine bestelauto.
Daarnaast hebben we twee eigen werkplaatsen, waar alle type bedrijfswagens terecht kunnen. Al ruim 30 jaar verzorgen wij hier onderhoud, reparatie en de APK. En wij hebben al even lang ervaring in het aanpassen, in- en ombouwen van bedrijfswagens.
Door vijf eenvoudige stappen helpt Derks Bedrijfswagens u bij het verwerven van de ideale bedrijfswagen voor uw onderneming:
Stap 1. Selecteer de bedrijfswagen die past bij de onderneming;
Stap 2. Maak de bedrijfswagen compleet met opties en accessoires die wij ook kunnen monteren;
Stap 3. Kies de gewenste aanschafvorm: Kopen, Financial Lease, Operarional Lease, Shortleasen en Huren;
Stap 4. Sluit indien gewenst een bedrijfswagenverzekering bij ons af;
Stap 5. Laat het onderhoud over aan onze gecertificeerde werkplaatsmedewerkers.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 440 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.240 x 1.930 x 1.950 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 2.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 1.030 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 1.250 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 158 g/km |
| Energielabel | D |



