
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz T-Klasse
Rolstoelauto Automaat 3+1
€ 54.950202215.000 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 31 mei 2022 |
| APK | 31 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 41.522 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Specifiek
- 3 Zitplaatsen 1 Rolstoelplaats
- Aangepast voor mindervaliden
- Rolstoelgeschikt
- Vloerverlaging
Overige
- 12 maanden volledige BOVAG garantie
- Aanpassingen conform RDW eisen
- Aanpassingen door Bierman gekeurd
- Geldige APK bij aflevering
- Gratis tenaamstelling
- Kunstlederen bekleding
- Speciaal uitlaatsysteem
Meer informatie
Carrosserievorm: Rolstoelvervoer
Constructiejaar: 2022-04
Laadvermogen: 498 kg
Wielbasis: 272 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- BASIS afleverpakket (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat: 12 maanden volledige BOVAG garantie, Aanpassingen conform RDW eisen, Aanpassingen door Bierman gekeurd, Geldige APK bij aflevering, Gratis tenaamstelling
- BIERMAN afleverpakket (auto) (€ 1.000): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 12 maanden garantie op de aanpassingen, 12 maanden volledige BOVAG garantie, Aanpassingen conform RDW eisen, Aanpassingen door Bierman gekeurd, Gratis tenaamstelling, Gratis vervangend vervoer bij reparatie, Min. half volle tank brandstof, Mogelijkheid tot "lokale" garantie, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt, conform fabrieksschema, Professionele reiniging in- & exterieur
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| gewicht | 1.620 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.118 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,0 s |
| Actieradius | 794 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 155 g/km |
Opties
Aanpassingsbedrijf Bierman B.V.
Pesetaweg 162153 PJ Nieuw-Vennep


























