
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Sprinter
bestel 314 2.2 CDI 140 PK L2H2
€ 23.9002020112.526 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 2 juni 2020 |
| APK | 30 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 31.219 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 201 - € 201 |
Omschrijving
Mercedes Sprinter 314 2.2 CDI 140PK L2H2 Carplay Trekhaak
Meer informatie, foto’s of een video? Neem gerust contact op via WhatsApp of bel 0685533115
Iedere dag geopend op afspraak!
- Kenteken: V-36-PND
- Merk: Mercedes
- Model: Sprinter bestel
- APK tot: 30-05-2027
- Tellerstand: 112526 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2020
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 2143 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 651
- Vermogen: 105 kW / 143pk
- Ledig gewicht: 2178 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 593 cm
- Breedte: 202 cm
- Laadruimte hoogte: 207 cm
- Aantal sleutels: 2
- Emissieklasse: Euro 6
Bijzondere opties & accessoires
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achteruitrijcamera
- Airco
- Android Auto Navigatie
- Apple CarPlay Navigatie
- Armsteun voor
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control
- Keyless start
- Middenarmsteun voor
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Trekhaak
- Zijwandbekleding laadruimte
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Android Auto Navigatie
- Apple CarPlay Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Keyless start
- Zijwind assistent
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Vermoeidheids herkenning
Meer informatie, foto’s of een video? Neem gerust contact op via WhatsApp of bel 0685533115
Iedere dag geopend op afspraak!
- Financial Lease vanaf € 149,00 per maand
- Dit betreft een BTW voertuig, genoemde prijs exclusief BTW
- Geen afleverkosten
- Inruil mogelijk
Kijk ook eens bij mijn andere advertenties voor andere (bedrijfs)wagens
VANCENTER
Berkhaag 36A
5161 CC Sprang-Capelle
+31685533115
info@vancenter.nl
www.vancenter.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 105 kW (143 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.930 x 2.020 x 2.351 mm |
| Draaicirkel | 14,4 m |
| gewicht | 2.178 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,2 l/100km (1 op 10,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
Opties
VANCENTER
Berkhaag 365161 CC Sprang-Capelle


























