

Mercedes-Benz Sprinter
311 CDI L2H2 | Volledig Ingericht | Mbux | Camera | Navi | Climatronic
€ 22.550202182.102 km
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 11 januari 2021 |
| APK | 11 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 58.428 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
NAP: Logisch. Bandenprofiel: Voor 5.3 mm en Achter 8.7 mm. Aantal eigenaren privé / zakelijk 0 / 2. Aantal handzenders: 1.
Deze Mercedes-Benz Sprinter met slecht 82.102 verreden kilometers is niet zomaar een bedrijfswagen, maar eerder een rijdende werkplaats die al klaarstaat voordat de werkdag begint. De volledig ingerichte laadruimte, stevige oprijplaat en ingebouwde Victron omvormer (t.b.v. stroomvoorziening) zorgen ervoor dat je op locatie direct aan de slag kunt. Met deze prachtige inrichting is het opbergen van jouw mooie gereedschap geen enkel probleem. Zo begin je de dag geordend en grijp je niet snel mis. Tevens is de laadruimte voorzien van een kleine compressor dus je bent ook voorzien van perslucht. Ook onderweg is het goed geregeld met het MBUX multimediasysteem inclusief CarPlay. De achteruitrijcamera helpt bovendien netjes mee op de momenten dat spiegels ineens toch nét niet genoeg blijken. Verder voorzien van Climatronic airconditioning, DAB+ radio, elektrisch inklapbare, verwarmbare en verstelbare buitenspiegels en een start/stop-systeem.
Gratis geleverd is alleen geldig binnen NL / Free delivery only applies within the Netherlands / Kostenloser Versand gilt nur innerhalb der Niederlande.
Mocht u meer informatie willen hebben of zou u graag foto's of een video van deze bedrijfswagen willen ontvangen dan sturen wij u die graag per e-mail of per whatsapp.
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: jun. 2020 - dec. 2021
Cabine: enkel
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 1.398 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Wielbasis: 366 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal handzenders: 1
Fabrikant: Andriessen Bedrijfswagens IJsselweg 49 7061XV TERBORG, NL 0315323836 http://www.andriessenbedrijfswagens.nl info@andriessenbedrijfswagens.nl
Voor onze aflevervoorwaarden en garantiemogelijkheden verwijzen wij u graag door naar de volgende pagina: https://www.andriessenbedrijfswagens.nl/garantie/
Bezichtigingen en proefritten graag op afspraak.
Geadverteerde prijzen zijn excl. 21% BTW
Hoewel aan de informatie van deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan desondanks voorkomen dat de weergegeven of verstrekte informatie onjuist en/of niet volledig is. De getoonde modellen, uitvoeringen en/of specificaties kunnen afwijken van de standaarduitvoeringen en/of opgegeven uitvoeringen, opties en accessoires. Alle informatie is onder voorbehoud van typ- prijs- of programmeer fouten. Hierdoor kan Andriessen Bedrijfswagens B.V niet aansprakelijk worden gesteld voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de verstrekte informatie in deze aanbieding kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.930 x 2.020 x 2.950 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 2.102 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 71 l |
| Actieradius | 946 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 239 g/km |





